Renkforce PC Tuning-Kit Intel® Core™ i5 12400 4.40 GHz 0 GB DDR4-RAM M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 Micro-ATX
Kód: C3639227
Výrobce: Renkforce
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 9 995,- Kč s DPH
Popis
S našimi tuningovými sadami zvýšíte během několika málo úkonů výkon svého počítače.
Je efektivním nástrojem pro zvýšení výkonu vašeho stolního počítače. Perfektně sladěná kompletní sada se skládá ze základní desky, procesoru, operační paměti (pouze a-brands) a špičkových CPU chladiče a je již sestavena (sloupové chladiče musí být namontovány i do konečného stavu).
Každá sada je po montáži podrobena podrobnému testu a perfektně seřídí, což zaručuje maximální výkon.
Výměnou komponentů, které jsou rozhodující pro výkon počítače, udělejte svůj počítač aktuálním stavu.
Další podrobnosti k této tuningové sadě naleznete v sekci Download (Ke stažení) a v obrazovém přehledu.
Pozor: U této sady NENÍ součástí dodávky ŽÁDNÁ operační paměť!
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Procesor Intel ® Core™ i5 12400 (6 x 2.5/4.4 GHz)
Základní deska Gigabyte GA-H610M-S2H V3 Micro-ATX
2 volné paměti DDR4 (max. 2x 32 GB)
Zvýšení výkonu PC
Sladěné součásti
Kompletně sestaveno
Pozor! Paměťový modul není součástí dodávky!
Rozsah dodávky
- 1 sada se skládá z: Základní desky, CPU, CPU chladiče procesoru, montážního materiálu (šrouby, konce krytu)
| Technické parametry | |
| Taktovací frekvence procesoru | 6 x 2.5 GHz / max. 4.40 GHz |
| Rozhraní: DDR4 | 2 x |
| Počet jader procesoru | 6 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 2 x |
| Oblast použití (PC) | kancelář · design · hraní her · domácnost · média |
| Extra grafický adaptér | Ne |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | audio, 7.1 (3,5 mm jack) |
| Čipová sada základní desky | Intel® H610 |
| Vlastnosti základní desky | Dodávka vč chladiče procesoru |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | Intel |
| Série procesorů | Intel® Core™ i5 |
| Základní deska | Gigabyte GA-H610M-S2H V3 |
| Turbo frekvence (max.) | 4.40 GHz |
| Frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| Tvarový faktor | Micro-ATX |
| Rozhraní: PCIe x1 (základní deska) | 1 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 4 x |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| Zvuková karta na základní desce | 7.1 HD |
| Rozhraní: PS/2 (základní deska) | 1 x |
| Operační paměť RAM | 0 GB |
| RAM/Max. vybavení | 64 GB |
| Typ paměti | DDR4-RAM |
| Socket (PC) | #####Intel® 1700 |
| Konektor SSD 1 | M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | UHD 700 |
| Procesor/model | 12400 |
| Kategorie produktu | PC Tuning-Kit |

