Gigabyte Z890 AERO D Základní deska Socket (PC) FCLGA1851 Tvarový faktor ATX Čipová sada základní desky Intel® Z890
Kód: C3348186
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 22 752,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Zvyšte výkon svého počítače s osvědčenou sérií motob od AORUS, AERO a Gigabyte. S inovativním designem a nejmodernějšími funkcemi přesvědčí tyto desky vynikajícím výkonem a spolehlivostí. Nezáleží na tom, zda jste hráči, Content Creator nebo profesionální uživatelé, tyto série jsou přizpůsobeny vašim potřebám a zaručují vynikající kvalitu a nejnovější technologie.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Intel LGA 1851 (Socket V1) Intel Intel Core Ultra (Series 2)
PC rozšířený ATX procesor Z890 ESS ES9260, 2.0 kanály
DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM paměť maximálně: 256 GB. GB
Podpora HDD & SSD M.2, SATA III RAID počet podporovaných paměťových jednotek: 12
Typ BIOS: UEFI AMI 256 Mbit verze ACPI: 5.0 Clear CMOS Jumper Clear CMOS tlačítko
10 Gigabit Ethernet Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
Vlastnosti
- Digitální 16+1+2+1 fáze 80A SPS VRM s polymerovým tantalovým kondenzátorem
Zesílený PCIe UD X slot / PCIe 5.0 s designem PCIe EZ Latch Plus
Design PCIe M.2 (až 25110) s M.2 EZ Latch Plus & Thermal Guard
Plně krycí chladič pro MOSFET s Heatpipe/M.2 EZ Latch Click Design
Intel 2x2 Wi-Fi 7 BE200 s technologií WiFi EZ Plug Design
10GbE LAN, THUNDERBOLT 5 typ C, USB 3.2 Gen2x2 typ C.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 285 mm |
| Vnější výška | 35 mm |
| Vnější šířka | 305 mm |
| Výška | 35 mm |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 2 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 8 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 6 x |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 3.2 (Gen 1x1) · USB 3.2 (Gen 2) · LAN (až 1 Gbit/s) · na sluchátka (jack 3,5 mm) · HDMI™ · DisplayPort |
| Mobilní Internet | WiFi |
| Počet HDMI připojení | 1 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Tvarový faktor | ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| RAM/Max. vybavení | 256 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Oblasti použití | PC |
| Hmotnost | 3.42 kg |
| WiFi (TV) | integrované |
| Wi-Fi | Ano |
| Baterie / technologie | Lithium-manganiese dioxid (LIMnO2) |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Včetně šroubů | Ano |
| Počet článků baterie | 1 |
| Line-in | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Včetně antény | Ano |
| Úrovně RAID | 0 1 5 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Kompatibilní procesory | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 4 |
| Konektory Thunderbolt | 1 |
| Verze DMI | 2,7 |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanálů |
| Množství na přepravní kartonové balení | 1 Stück(e) |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Přibalený software | Norton® Internet Security (OEM verze) software pro správu LAN pásma |
| Zvukový čip | ES9260 |
| Konektor předního panelu | Ano |
| Model řadiče WLAN | Wi-Fi 7 BE200 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 6 |
| Podpora technologie paralelního zpracování | Není podporován |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Řadič LAN | Marvell AQtion AQC113C |
| Počet podporovaných pevných disků | 8 |
| Anténní jack WiFi-AP | 2 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 2,7 |
| Konektor TPM | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 9500 MHz |
| Konektory USB 3.2 Gen 2×2 | 2 |
| Hmotnost lithia na baterii | 0.07 g |
| Hmotnost baterie | 3 g |
| Baterie | Ano |
| ACPI verze | 5,0 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované frekvence paměti | 5600,5800,6000,6200,6400,6600,6800,7000,7200,7400,7800,7950,8200,8266,8400,8600,8800,8933,9066,9200,9333,9466,9500 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | 10 Gigabit Ethernet |
| Hmotnost včetně balení | 4 kg |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Počet portů Thunderbolt | 2 |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Sledování stavu počítače | Ventilátor Hluk Teplota Napětí |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 x 64 |
| Tlačítko na vymazání CMOS | Ano |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Typ baterie | CR2032 |
| Komponent pro | PC |
| Spínač výmazu BIOSu | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 12 |






