MSI B840-P Základní deska Socket (PC) AMD AM5 Tvarový faktor ATX Čipová sada základní desky AMD® B840
Kód: C3364409
Výrobce: MSI
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 787,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- AMD patice AM5 AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series
PC ATX AMD B840 Realtek ALC897, 7.1 kanály
DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM paměť maximálně: 256 GB
Podpora HDD & SSD M.2, Micro SATA III RAID počet podporovaných paměťových jednotek: 6
Typ BIOS: UEFI AMI ACPI verze 6.5
2.5 Gigabit Ethernet Wi-Fi Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.4
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 304.8 mm |
| Vnější šířka | 243.8 mm |
| Rozhraní: HDMI | 1 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 4 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 1 x |
| Rozhraní: USB 3.1 | 1 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | HDMI™ · USB 2.0 · USB 3.2 (Gen 2) |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 1 x |
| Tvarový faktor | ATX |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 4 x |
| RAM/Max. vybavení | 256 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Oblasti použití | PC |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Úrovně RAID | 0 1 10 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Kompatibilní procesory | AMD Ryzen série 7000 AMD Ryzen série 8000 AMD Ryzen série 9000 |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, MICRO SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 2 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanálů |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 256 GB |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Celkový počet SATA konektorů | 4 |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Počet konektorů pro ventilátory | 5 |
| Počet podporovaných pevných disků | 4 |
| Verze SMBIOSu (System Management BIOS) | 3,7 |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Podporovaná rychlost taktování paměti (max.) | 8000 MHz |
| ACPI verze | 6,5 |
| Podpora RAID | Ano |
| Podporované frekvence paměti | 4800,5600,8000 MHz |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 x 64 |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 6 |





