ASRock B860M Pro RS Základní deska Socket (PC) Intel® 1851 Tvarový faktor Micro-ATX
Kód: C3376569
Výrobce: ASRock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 146,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Intel LGA 1851 (Socket V1)
PC micro ATX Intel Intel B860 Realtek ALC897, 7.1 kanály
DDR5-SDRAM 4 DIMM RAM paměť maximálně: 256 GB. GB
M.2, SATA III podpora RAID počet podporovaných paměťových jednotek: 7
Typ BIOS: EFI AMI 256 Mbit
2.5 Gigabit Ethernet
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 244 mm |
| Vnější šířka | 244 mm |
| Rozhraní: DisplayPort | 1 x |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Rozhraní: PCIe 3.0 x16 | 1 x |
| Rozhraní: SATA II (základní deska) | 4 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typu A 3.1 / 3.2 generace 1 | 3 x |
| Rozhraní: USB-C | 1 x |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 2.0 · USB 3.1 · DisplayPort · HDMI™ · USB 2.0 · USB-C® |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Rozhraní: Gigabit-LAN (základní deska) | 1 x |
| RAM/Max. vybavení | 256 GB |
| Typ paměti | DIMM |
| Socket (PC) | Intel® 1851 |
| Oblasti použití | PC |
| Wi-Fi | Ne |
| Kategorie produktu | Základní deska |
| Velikost paměti BIOSu | 256 Mbit |
| Verze DisplayPortu | 1,4 |
| Line-in | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Úrovně RAID | 0 1 5 10 |
| Typ BIOSu | EFI AMI |
| Dodávané kabely | SATA |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, SATA III |
| Počet slotů M.2 (M) | 1 |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanálů |
| Konektory USB 3.2 (3.1 generace 2) | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Zvukový čip | Realtek ALC897 |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Počet konektorů pro ventilátory | 3 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| Řadič LAN | Dragon RTL8125BG |
| Konektor TPM | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 4.x) | 1 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Typ rozhraní Ethernetu | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Podpora paměťových kanálů | Dvoukanálový |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 x 64 |
| Řada čipsetu základní desky | Intel |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 7 |





