Delock 18451 chladič pevných disků
Kód: C3380013
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 650,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tento chladič od Delock slouží k odvádění tepla SSD M.2. Montuje se jednoduše kolem SSD, přes teplovodivé podložky se provádí odvod tepla z SSD do chladiče.
Aktivní chlazení ventilátorem
Odolný kovový kryt a integrovaný ventilátor zajišťují optimální teplotu úložiště aktivním chlazením.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Chladič
Materiál: hliník
Černá
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 23 x 10 x 76 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 76 mm |
| Vnější výška | 10 mm |
| Vnější šířka | 23 mm |
| Materiál | hliník |
| Kategorie produktu | chladič pevných disků |
| Pohlaví konektoru 1 | Mužské |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Kompatibilní produkty | M.2 SSD 2280 |
| Napájecí konektor | SATA |
| Model | Chladič |
| Typ balení | Box |
| Délka napájecího kabelu | 0.45 m |
| Počet konektorů | 1 |







