Noctua NH-D12L CHROMAX.BLACK chladič procesoru s větrákem Intel® 1200, Intel® 1700, Intel® 1851, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, AMD AM4,
Kód: C3395846
Výrobce: Noctua
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 457,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | Ložisko SSO2 |
| Barva | hliník · černá |
| Rozměr, hloubka | 11.3 cm |
| Vnější výška | 14.5 cm |
| Vnější šířka | 12.5 cm |
| Vznik hluku | 20.1 dBA - 30 dBA |
| Rozměry ventilátoru | 120 x 120 mm |
| Materiál | hliník · měď · nikl |
| Vlastnosti PC větráku | tepelná trubice · včetně tepelně vodivé pasty |
| Provedení | Chlazení vzduchem |
| Čerpací množství vzduchu | 102.1 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 22.6 dBA |
| Počet otáček (min.) | 450 ot./min |
| Materiál chladiče | hliník |
| Socket (PC) | Intel® 1200 · Intel® 1700 · Intel® 1851 · Intel® 1150 · Intel® 1151 · Intel® 1155 · Intel® 1156 · AMD AM4 · AMD AM5 |
| počet otáček (max.) | 2000 ot./min |
| Hmotnost | 890 g |
| Kategorie produktu | chladič procesoru s větrákem |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 18.8 dB |
| Rychlost ventilátoru (max) | 200 RPM |
| Rychlost ventilátoru (min) | 450 RPM |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 150000 h |
| Napětí | 12 V |
| Pokoj | Procesor |
| Maximální proud vzduchu | 84.5 cfm |









