Cooler Master RR-212S-25PZ-R1 chladič procesoru s větrákem Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1156, Intel® 1200, Intel® 1700, AMD AM4, AMD AM5
Kód: C3428705
Výrobce: Cooler Master
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 923,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Procesor se vzduchovým chlazením 12 cm 2500 ot./min
Podporované oblasti: LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, patice AM4, patice AM5
32,8 dB 70,7 cfm 3,61 mmH2O Loop Dynamic Bearing (LDB) (dynamika broušení)
Podporuje pulzně šířkovou modulaci
120 x 120 x 25 mm
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 125 mm |
| Vnější výška | 152 mm |
| Vnější šířka | 74 mm |
| Vznik hluku | 30.1 dB - 40 dB |
| Připojení (ventilátor) | 4pinové |
| Rozměry ventilátoru | 120 x 120 mm |
| Provedení | Chlazení vzduchem |
| Čerpací množství vzduchu | 120 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 32.8 dB |
| Počet otáček (min.) | 690 ot./min |
| Socket (PC) | Intel® 1150 · Intel® 1151 · Intel® 1155 · Intel® 1156 · Intel® 1200 · Intel® 1700 · AMD AM4 · AMD AM5 |
| počet otáček (max.) | 2500 ot./min |
| Hmotnost | 700 g |
| Kategorie produktu | chladič procesoru s větrákem |
| Počet tepelných trubek | 4 |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Jmenovité napětí | 12 V |
| Délka vnějšího kartonu | 500 mm |
| Množství na kartonové balení | 8 Stück(e) |
| Spotřeba ventilátoru | 2.4 W |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Stanovený proud | 0.2 A |
| Materiál žeber | Hliník |
| Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF) | 160000 h |
| Bezpečnostní proud | 0.3 Ah |
| Výška balení | 210 mm |
| Šířka balení | 310 mm |
| Hmotnost včetně balení | 890 g |
| Pokoj | Procesor |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Maximální proud vzduchu | 70.7 cfm |
| Maximální proud vzduchu | 3.61 mmH2O |
