BeQuiet be quiet! Silent Wings Pro 4 PWM - Gehäuselüfter PC větrák s krytem černá (š x v x h) 140 x 25 x 140 mm
Kód: C2841206
Výrobce: BeQuiet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 919,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vlastnosti
- Typ: VentilátorPrůměr ventilátoru 14 cmRychlost otáčení (max.): 2400 ot/minHladina hluku (vysoká rychlost): 36,8 dBMaximální proud vzduchu: 97,41 cfmProud vzduchu: 165,5 m3/h.maximum tlaku vzduchu: 3,64 mmH2OTyp ložiska: Fluidní dynamická ložiska (FDB). Napětí 7 - 13.2 V. Šířka 140 mmHloubka: 140 mmVýška: 25 mm. Barva výrobku: černá.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | fluidní dynamické ložisko |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 140 x 25 x 140 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 140 mm |
| Vnější výška | 25 mm |
| Vnější šířka | 140 mm |
| Vznik hluku | 30.1 dB - 40 dB |
| Výška | 25 mm |
| Připojení (ventilátor) | 4pinové |
| Velikost ventilátoru | 140 mm |
| Čerpací množství vzduchu | 165.5 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 36.8 dB |
| počet otáček (max.) | 2400 ot./min |
| Hmotnost | 258 g |
| Kategorie produktu | PC větrák s krytem |






