BeQuiet LIGHT WINGS LX 120mm PWM Triple-Pack PC větrák s krytem černá (š x v x h) 120 x 120 x 25 mm včetně LED osvětlení
Kód: C3387033
Výrobce: BeQuiet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 339,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Světelný zdroj Light Wings LX 120 mm PWM Triple Pack vás okouzlí optimalizovanými listy ventilátoru a osvětlenou impelerou pro vynikající výkon a osvětlení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Počítačová skříň ventilátoru 12 cm 1600 ot./min
25,5 dB 51,5 cfm 1,34 mmH2O ložiska pušky
Podporuje pulzně šířkovou modulaci
120 x 120 x 25 mm 133 g.
Černá
3 kusů
Vlastnosti
- Obsahuje 3 ventilátory
Podsvícený rozbočovač a matované listy ventilátoru pro nezaměnitelné světelné efekty
Mnoho barev a efektů s individuálním osvětlením díky 16 ARGB LED
7 optimalizovaných listů ventilátoru s perfektním úhlem pro mimořádný tlak vzduchu
ARGB kabel s možností sériového zapojení
Minimální nízké otáčky pro velmi tichý provoz
Odolné ložiska Rifle s provozní životností 60.000 hodin
Rozsah dodávky
- 3 RGB ventilátory, černá
- Připevňovací šrouby
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | rifle |
| Délka kabelu | 0.5 m |
| Množství | 3 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 120 x 120 x 25 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 25 mm |
| Vnější výška | 120 mm |
| Vnější šířka | 120 mm |
| Vznik hluku | 20.1 dB - 30 dB |
| Připojení (ventilátor) | 4pinové PWM |
| Vlastnosti PC větráku | včetně LED osvětlení |
| Provedení | Ventilátor |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Čerpací množství vzduchu | 87.5 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 25.5 dB |
| počet otáček (max.) | 1600 ot./min |
| Hmotnost | 133 g |
| Kategorie produktu | PC větrák s krytem |
| Počet šroubů | 12 |
| Včetně šroubů | Ano |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Proud ventilátoru | 0.1 A |
| Hmotnost větráku | 133 g |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Jmenovité napětí | 12 V |
| Počet LED | 16 |
| Počet kusů v balení | 3 Stück(e) |
| Šířka přepravního kartonu | 26.9 cm |
| Délka přepravního kartonu | 42.8 cm |
| Výška přepravního kartonu | 32 cm |
| Hmotnost přepravního kartonu | 10.2 kg |
| Množství na přepravní kartonové balení | 20 Stück(e) |
| Spotřeba ventilátoru | 3.8 W |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Maximální proud | 0.32 A |
| Počet lopatek ventilátoru | 7 |
| Typ balení | Box |
| Typ konektoru LED | 3pólová |
| Certifikáty shody | Označení CE RoHS UKCA WEEE |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 60000 h |
| Napětí | 5 - 13.2 V |
| Hmotnost včetně balení | 470 g |
| Pokoj | Počítačové skříně |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Maximální proud vzduchu | 51.5 cfm |
| Maximální proud vzduchu | 1.34 mmH2O |




