BeQuiet LIGHT WINGS LX 120mm PWM high-speed PC větrák s krytem černá (š x v x h) 120 x 120 x 25 mm včetně LED osvětlení
Kód: C3387035
Výrobce: BeQuiet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 530,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
high-speed Light Wings LX 120 mm PWM vniká optimalizovanými listy ventilátoru a podsvíceným impelerem pro obdivující výkon a osvětlení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Počítačová skříň ventilátoru 12 cm 2100 ot./min
30,9 dB 61,8 cfm 2,51 mmH2O ložiska pušky
Podporuje pulzně šířkovou modulaci
Černá
1 ks(y)
Vlastnosti
- Podsvícený rozbočovač a matované listy ventilátoru pro nezaměnitelné světelné efekty
Mnoho barev a efektů s individuálním osvětlením díky 16 ARGB LED
7 optimalizovaných listů ventilátoru s perfektním úhlem pro mimořádný tlak vzduchu
ARGB kabel s možností sériového zapojení
Minimální nízké otáčky pro velmi tichý provoz
Odolné ložiska Rifle s provozní životností 60.000 hodin
Rozsah dodávky
- 1 RGB větrák
- Připevňovací šrouby
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | rifle |
| Délka kabelu | 0.5 m |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 120 x 120 x 25 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 25 mm |
| Vnější výška | 120 mm |
| Vnější šířka | 120 mm |
| Vznik hluku | 30.1 dB - 40 dB |
| Připojení (ventilátor) | 4pinové PWM |
| Vlastnosti PC větráku | včetně LED osvětlení |
| Provedení | Ventilátor |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Čerpací množství vzduchu | 105.1 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 30.9 dB |
| počet otáček (max.) | 2100 ot./min |
| Hmotnost | 135 g |
| Kategorie produktu | PC větrák s krytem |
| Počet šroubů | 4 |
| Včetně šroubů | Ano |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Proud ventilátoru | 0.15 A |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Počet LED | 16 |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Šířka přepravního kartonu | 31.9 cm |
| Délka přepravního kartonu | 43.3 cm |
| Výška přepravního kartonu | 29 cm |
| Hmotnost přepravního kartonu | 10.9 kg |
| Množství na přepravní kartonové balení | 60 Stück(e) |
| Spotřeba ventilátoru | 5.4 W |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Maximální proud | 0.45 A |
| Počet lopatek ventilátoru | 9 |
| Typ balení | Box |
| Typ konektoru LED | 3pólová |
| Certifikáty shody | Označení CE RoHS UKCA WEEE |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 60000 h |
| Napětí | 5 - 13.2 V |
| Hmotnost včetně balení | 210 g |
| Pokoj | Počítačové skříně |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Maximální proud vzduchu | 61.8 cfm |
| Maximální proud vzduchu | 2.51 mmH2O |




