BeQuiet LIGHT WINGS LX 140mm PWM PC větrák s krytem černá (š x v x h) 140 x 140 x 25 mm včetně LED osvětlení
Kód: C3387038
Výrobce: BeQuiet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 562,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Light Wings LX 140 mm PWM oslní optimalizované listy ventilátoru a osvětlený talíř pro vynikající výkon a osvětlení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Počítačová skříň ventilátoru 14 cm 1200 ot./min
22,9 dB 56 cfm 0,9 mmH2O ložiska pušky
Podporuje pulzně šířkovou modulaci
140 x 140 x 25 mm 165 g.
Černá
1 ks(y)
Vlastnosti
- Podsvícený rozbočovač a matované listy ventilátoru pro nezaměnitelné světelné efekty
Mnoho barev a efektů s individuálním osvětlením díky 16 ARGB LED
7 optimalizovaných listů ventilátoru s perfektním úhlem pro mimořádný tlak vzduchu
ARGB kabel s možností sériového zapojení
Minimální nízké otáčky pro velmi tichý provoz
Odolné ložiska Rifle s provozní životností 60.000 hodin
Rozsah dodávky
- 1 RGB ventilátor 140 mm
- Připevňovací šrouby
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | rifle |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 140 x 140 x 25 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 25 mm |
| Vnější výška | 140 mm |
| Vnější šířka | 140 mm |
| Vznik hluku | 20.1 dB - 30 dB |
| Připojení (ventilátor) | 4pinové PWM |
| Vlastnosti PC větráku | včetně LED osvětlení |
| Provedení | Ventilátor |
| Velikost ventilátoru | 140 mm |
| Čerpací množství vzduchu | 95 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 22.9 dB |
| počet otáček (max.) | 1200 ot./min |
| Hmotnost | 165 g |
| Kategorie produktu | PC větrák s krytem |
| Počet šroubů | 4 |
| Včetně šroubů | Ano |
| Proud ventilátoru | 0.09 A |
| Hmotnost větráku | 165 g |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 140 x 140 x 25 mm |
| Jmenovité napětí | 12 V |
| Počet LED | 16 |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Šířka přepravního kartonu | 37.8 cm |
| Délka přepravního kartonu | 49.4 cm |
| Výška přepravního kartonu | 33 cm |
| Hmotnost přepravního kartonu | 15.8 kg |
| Množství na přepravní kartonové balení | 72 Stück(e) |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Maximální proud | 0.3 A |
| Počet lopatek ventilátoru | 7 |
| Typ konektoru LED | 3pólová |
| Certifikáty shody | Označení CE RoHS UKCA WEEE |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 60000 h |
| Napětí | 5 - 13.2 V |
| Hmotnost včetně balení | 200 g |
| Pokoj | Počítačové skříně |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Maximální proud vzduchu | 56 cfm |
| Maximální proud vzduchu | 0.9 mmH2O |




