Cooler Master SickleFlow Edge PC větrák s krytem černá (š x v x h) 122 x 26.5 x 361 mm včetně LED osvětlení
Kód: C3415185
Výrobce: Cooler Master
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 171,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Efektivní pouzdro a CPU chladiče jsou stále důležitější. Vždy lépe airflowtest v systému, tím stabilní lze. Na SickleFlow 120 ventilátor spojuje silné chladicí výkon s unikátním optiku, které nejen Casemoddern na líbit bílá.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Počítačová skříň ventilátoru 12 cm 2500 ot./min
190 cfm 3,54 mmmmH2O Loop Dynamic Bearing (LDB) (dynamika smyku ložiska)
Podporuje pulzně šířkovou modulaci
Černá
1 ks(y)
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- 3-pin na 4-pin adaptér
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | Sleeve Bearing |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 122 x 26.5 x 361 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 361 mm |
| Vnější výška | 26.5 mm |
| Vnější šířka | 122 mm |
| Vznik hluku | 30.1 dB - 40 dB |
| Připojení (ventilátor) | 4pinové |
| Vlastnosti PC větráku | včetně LED osvětlení |
| Provedení | Ventilátor |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Čerpací množství vzduchu | 322.8 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 38.5 dB |
| Počet otáček (min.) | 690 ot./min |
| počet otáček (max.) | 2500 ot./min |
| Hmotnost | 460 g |
| Kategorie produktu | PC větrák s krytem |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Jmenovité napětí | 12 V |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Spotřeba ventilátoru | 6 W |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Stanovený proud | 0.6 A |
| Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF) | 160000 h |
| Bezpečnostní proud | 0.8 Ah |
| Hmotnost včetně balení | 720 g |
| Pokoj | Počítačové skříně |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Maximální proud vzduchu | 190 cfm |
| Maximální proud vzduchu | 3.54 mmH2O |


