Alpenföhn Wing Boost 3 PC větrák s krytem bílá (š x v x h) 140 x 140 x 25 mm včetně LED osvětlení, vč. dálkového ovládání
Kód: C3451819
Výrobce: Alpenföhn
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 172,- Kč s DPH
Popis
Ještě větší výkon ve verzi 140 mm a nekonečné množství světelných efektů: Díky 16,8 milionům barev Wing Boost 3 ARGB White Edition nabízí mnoho možností, jak vyjít z pouzdra jedinečný obraz. Adresovatelné RGB LED osvětlení je integrováno v rámu ventilátoru a vrhá na impedanční a vyzařuje stylový světlo ven. Dálkové ovládání k ovládání světelných efektů, které je součástí dodávky, umožňuje také použití v systémech, které neumožňují adresovatelné RGB ventilátory. Pomocí dechvěrových polštářků jsou rušivé zvuky redukovány na minimum pro tichý provoz.
Adresovatelné RGB LED osvětlení
Díky 16,8 milionům barev nabízí Wing Boost 3 ARGB White Edition mnoho možností, jak vyvést toto pouzdro z jedinečného obrazu. Adresovatelné RGB LED osvětlení je integrováno v rámu ventilátoru a vrhá na impedanční a vyzařuje stylový světlo ven.
Listy ventilátoru optimalizované pro intenzitu proudění vzduchu
Díky novému úhlu nastavení listů ventilátoru je rotor optimalizován na nízké otáčky, aby bylo dosaženo výrazně vyššího objemového průtoku, totalového tlaku a výstupní rychlosti při stejných otáčkách ve srovnání s jinými ventilátory. Technologie Wing Boost 3 výrazně snižuje víření vzduchu na impedance pro ještě tišší provoz při plných otáčkách.
IC motorový spínač
Vysoce kvalitní řízení IC motoru minimalizuje elektrické zvuky, zejména při nízkých otáčkách.
Fluidní dynamické ložisko
Díky použití fluidního dynamického ložiska můžeme ventilátor provozovat bez vibrací.
Regulace otáček PWM
Nová technologie Wing Boost 3 podporuje regulaci otáček pomocí signálu PWM na základní desce.
De vibration pady
De Vibration pady tlumí často rušivé zvuky, které jsou přenášeny vibracemi ventilátoru, a to na minimum díky vynikající antivibrační vlastnosti.
Dálkové ovládání osvětlení
Dálkové ovládání, které je součástí dodávky, umožňuje použití ventilátorů Wing Boost 3 ARGB i v systémech, které neposkytují připojení pro adresovatelné RGB ventilátory. Díky dálkovému ovládání a přijímači můžete regulovat režim efektů, rychlost a jas.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Vysoký statický tlak
Adresovatelné RGB LED osvětlení
Listy ventilátoru optimalizované pro intenzitu proudění vzduchu
Kvalitní IC regulátor motoru pro minimální hlučnost
Fluidní dynamické ložisko
Regulace otáček PWM
De vibration pady
Dálkové ovládání osvětlení
Lze použít jako CPU, kryt nebo ventilátor na radiátor
Rozsah dodávky
- 1x RF dálkové ovládání
- 1x RF přijímač
- 12x radiátor
- 12x šrouby s krytem
- RGB rozdělovač 1x
- PWM rozdělovač 1x
| Technické parametry | |
| Typ ložiska | fluidní dynamické ložisko |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 140 x 140 x 25 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 25 mm |
| Vnější výška | 140 mm |
| Vnější šířka | 140 mm |
| Vznik hluku | 20.1 dBA - 30 dBA |
| Připojení (ventilátor) | 4pinové PWM |
| Vlastnosti PC větráku | včetně LED osvětlení · vč. dálkového ovládání |
| Velikost ventilátoru | 140 mm |
| Čerpací množství vzduchu | 134 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 25.6 dBA |
| Počet otáček (min.) | 500 ot./min |
| počet otáček (max.) | 1500 ot./min |
| Kategorie produktu | PC větrák s krytem |














