BeQuiet LIGHT WINGS LX | 120mm PWM Reverse White PC větrák s krytem bílá
Kód: C3540465
Výrobce: BeQuiet
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 530,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Vynikající výkon a osvětlení
Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White oslňuje invertovanými lopatkami ventilátoru a podsvíceným impelerem pro působivý výkon a osvětlení. Tento ventilátor přináší váš systém na další úroveň. Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White je obzvláště vhodný pro barevné ARGB-Builds. Přitom nabízí nejen srovnávací, kvalitní osvětlení, ale také spolehlivé chlazení.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Počítačová skříň ventilátoru 12 cm 1500 ot./min
28,5 dB 48,8 cfm 1,04 mmH2O ložiska pušky
Podporuje pulzně šířkovou modulaci
120 x 120 x 25 mm 133 g.
Bílá
1 ks(y)
Vlastnosti
- 7 optimalizovaných a invertovaných listů ventilátoru s perfektním úhlem pro mimořádný tlak vzduchu
Invertované listy ventilátoru pro ideální použití na straně nebo na zemi krytu
Podsvícený rozbočovač a matované listy ventilátoru pro nezaměnitelné světelné efekty
Mnoho barev a efektů s individuálním osvětlením díky 16 ARGB LED
ARGB kabel s možností sériového zapojení
Minimální nízké otáčky pro velmi tichý provoz
Odolné ložiska Rifle s provozní životností 60.000 hodin
Návrh výrobku, návrh a kontrola kvality v Německu
Rozsah dodávky
- Připevňovací šrouby
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 0.5 m |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Vznik hluku | 20.1 dB - 30 dB |
| Provedení | Ventilátor |
| Čerpací množství vzduchu | 83 m³/h |
| Hlučnost (max.) | 28.5 dB |
| počet otáček (max.) | 1500 ot./min |
| Kategorie produktu | PC větrák s krytem |
| Počet šroubů | 4 |
| Včetně šroubů | Ano |
| Proud ventilátoru | 0.1 A |
| Hmotnost větráku | 133 g |
| Osvětlovací LED | Ano |
| Rozměry ventilátoru (š x h x v) | 120 x 120 x 25 mm |
| Jmenovité napětí | 12 V |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Šířka přepravního kartonu | 43.3 cm |
| Délka přepravního kartonu | 31.9 cm |
| Výška přepravního kartonu | 29 cm |
| Hmotnost přepravního kartonu | 10.8 kg |
| Množství na přepravní kartonové balení | 60 Stück(e) |
| Spotřeba ventilátoru | 3.8 W |
| Podpora PWM (pulzně šířková modulace) | Ano |
| Stanovený proud | 0.39 A |
| Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF) | 60000 h |
| Osvědčení o udržitelnosti | Triman |
| Certifikáty shody | Označení CE RoHS UKCA WEEE |
| Napětí | 5 - 13.2 V |
| Hmotnost včetně balení | 170 g |
| Pokoj | Počítačové skříně |
| Barva podsvětlení | Multi |
| Maximální proud vzduchu | 48.8 cfm |
| Maximální proud vzduchu | 1.04 mmH2O |



