Brother Ink Brother LC427M - Magenta - original - Ti originál purppurová LC427M
Kód: C3337755
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 866,- Kč s DPH
Popis
Hledáte kazetu, která nabízí bez námahy výkon při každém tlaku? Inkoustová kazeta Brother LC-427M, s barevnými vlastnostmi, rt hladká, spolehlivá a velmi kvalitní výtisky, které potiskne až na svůj poslední tisk. Naše vzájemně sladěné inkousty zajišťují, že vaše tiskárna bude vždy optimálně fungovat.
Brother zohledňuje dopady na životní prostředí v každé fázi životního cyklu vaší inkoustové patrony a snižuje množství odpadu při likvidaci. Veškerý hardware a všechny inkoustové kazety jsou vyrobeny tak, aby co nejméně zatěžovaly životní prostředí.
Originální inkoustové kazety Brother LC-427M - v každém případě se vyplatí
Tento text byl přeložen strojově.
Stanovený rozsah stránek (pokud je uveden) je založen na předpokládané výtěžnosti. Skutečná hodnota závisí na použité tiskárně, tištěných obrázcích a jiných faktorech.
Vybavení
- Originál
Tiskové barvy: Purpurová
Typ zdroje: Jednotlivé balení
Výsledek barevného inkoustu: 1500 stran
Kompatibilita trhu: Brother
1 ks(y)
Vlastnosti
- LC-427M vytiskne 1.500 stran v souladu s ISO/IEC 24711
Vysoce kvalitní inkoustová kazeta Brother, purpurová
Originální inkoustové kazety Brother jsou přesně testovány, aby perfektně vytiskly, a tím ušetřily čas a peníze
Použití tohoto Brother LC-427M originálního inkoustového kazet šetří vaši tiskárnu a zajišťuje, že tiskárna zůstane zachována
Design inkoustové patrony umožňuje úplnou viditelnost zbývajícího množství inkoustu
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměr, hloubka | 85 mm |
| Vnější výška | 150 mm |
| Vnější šířka | 15 mm |
| Barva inkoustu, barva toneru | purppurová |
| Provedení toneru, inkoustové náplně | originál |
| Číslo výrobce | LC427M |
| Provedení | Originál |
| Počet vytisknutých stránek | 1500 Seiten |
| Short ID | Brother LC427M - Magenta - original - Ti |
| Vhodné pro modely (tiskárna) | Kompatibilität: Brother HL-J6010DW, Brother MFC-J5955DW, Brother MFC-J6955DW, Brother MFC-J6957DW |
| Vhodné pro model notebooku | Brother |
| Hmotnost | 61 g |
| Kategorie produktu | Ink |


