Brother Ink Brother LC427XLM - Mit hoher Kapazität - originál purppurová LC427XLM
Kód: C3337758
Výrobce: Brother
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 273,- Kč s DPH
Popis
Hledáte kazetu, která nabízí bez námahy výkon při každém tlaku? Inkoustová kazeta Brother LC-427XLM, s barevnými vlastnostmi, rt hladká, spolehlivá a velmi kvalitní výtisky, které můžete vytisknout až k poslednímu tisku. Naše vzájemně sladěné inkousty zajišťují, že vaše tiskárna bude vždy optimálně fungovat.
Brother zohledňuje dopady na životní prostředí v každé fázi životního cyklu vaší inkoustové patrony a snižuje množství odpadu při likvidaci. Veškerý hardware a všechny inkoustové kazety jsou vyrobeny tak, aby co nejméně zatěžovaly životní prostředí.
Originální inkoustové kazety Brother LC-427XLM - v každém případě se vyplatí
Tento text byl přeložen strojově.
Stanovený rozsah stránek (pokud je uveden) je založen na předpokládané výtěžnosti. Skutečná hodnota závisí na použité tiskárně, tištěných obrázcích a jiných faktorech.
Vybavení
- Originál
Tiskové barvy: Purpurová
Typ zdroje: Jednotlivé balení
Výsledek barevného inkoustu: 5000 stran
Kompatibilita trhu: Brother
1 ks(y)
Vlastnosti
- LC-427XLM vytiskne 5.000 stran v souladu s ISO/IEC 24711
Vysoce kvalitní inkoustová kazeta Brother, purpurová
Originální inkoustové kazety Brother jsou přesně testovány, aby perfektně vytiskly, a tím ušetřily čas a peníze
Použití tohoto Brother LC-427XLM originálního inkoustového kazet šetří vaši tiskárnu a zajišťuje, že tiskárna zůstane zachována
Design inkoustové patrony umožňuje úplnou viditelnost zbývajícího množství inkoustu
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměr, hloubka | 85 mm |
| Vnější výška | 120 mm |
| Vnější šířka | 14.9 mm |
| Barva inkoustu, barva toneru | purppurová |
| Provedení toneru, inkoustové náplně | originál |
| Číslo výrobce | LC-427XLM |
| Provedení | Originál |
| Počet vytisknutých stránek | 5000 Seiten |
| Short ID | Brother LC427XLM - Mit hoher Kapazität - |
| Vhodné pro mobil | HL-J6010DW MFC-J5955DW MFC-J6955DW MFC-J6957DW |
| Vhodné pro modely (tiskárna) | HL-J6010DW · MFC-J5955DW · MFC-J6955DW · MFC-J6957DW |
| Vhodné pro model notebooku | Brother |
| Hmotnost | 99 g |
| Kategorie produktu | Ink |
| Počet krabic na paletě | 35 Stück(e) |
| Počet vrstev na paletě | 5 Stück(e) |
| Hmotnost palety | 441.5 kg |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Výška palety | 19.2 cm |
| Počet cartridgí (barevný inkoust) | 1 |
| Typ napájení | Samostatné balení |
| Typ palety | 800 x 1200 mm |
| Počet kartonů na vrstvu | 7 Stück(e) |
| Počet na paletě | 3500 Stück(e) |
| Hmotnost včetně balení | 121 g |


