Olympia etikety (role) 40 x 30 mm papír thermodirekt bílá 1 ks 6320 univerzální etikety
Kód: C3593957
Výrobce: Olympia
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 236,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | bílá |
| Formát etikety | pravoúhlá |
| Výška štítku | 30 mm |
| Typ etikety | papír thermodirekt |
| Velikost etikety | 40 x 30 mm |
| Šířka etikety | 40 mm |
| Vhodné pro (technologie tisku) | termální tiskárna s přímým tiskem |
| Vhodné pro modely (tiskárna) | Etikettendrucker PM220 |
| Kategorie produktu | univerzální etikety |
