Active Key AK-C7000F-UVS-W/GE kabelový hygienická klávesnice německá, QWERTZ bílá s podsvícením
Kód: C2612379
Výrobce: Active Key
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 5 847,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Kompaktní hygienická klávesnice pro klinickou dezinfekci stěračeKlinická dezinfekce stírání všemi běžnými čisticími a dezinfekčními prostředky podle směrnic VAH a DGHMOptimální možnost psaní díky technologii snímání sissors BalancingVyměnitelná membrána pro strojovou dezinfekci: Strojové zpracování při 93 °C a 134 °C.Funkce Clean pro deaktivaci pole tlačítek během čištěníNěmecký značkový produkt
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 139 mm |
| Vnější výška | 25 mm |
| Vnější šířka | 374 mm |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ |
| Vlastnosti vstupního zařízení | s podsvícením |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| Typ napájecího zdroje | USB (integrováno) |
| Druh přenosu | kabelový |
| Hmotnost | 730 g |
| Kategorie produktu | hygienická klávesnice |


