Matias FK418DCS-DE Wireless USB-C® Aluminum Keyboard for Mac bezdrátový klávesnice německá, QWERTZ, Macintosh stříbrná
Kód: C3368478
Výrobce: Matias
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 378,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Bezdrátová hliníková klávesnice Matias USB-C je plnohodnotná holicí klávesnice z eloxovaného hliníku ve stříbrné, Space šedé nebo černé barvě. Akumulátor vydrží až 3 roky, než je potřeba jej znovu dobít. Je osazena naším patentovaným USB-C Nano přijímačem, nejmenším bezdrátovým přijímačem pro USB-C. Jednoduše připojte přijímač k počítači a vaše klávesnice funguje okamžitě. Díky šifrování AES-128-Bit je bezdrátový přenos mezi klávesnicí a přijímačem vhodný i pro vysoce bezpečné prostředí v podniku nebo v prostředí veřejné správy.
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- Klávesnice
- Přijímač USB-C
- Nabíjecí USB-C kabel
- .
| Technické parametry | |
| Barva | stříbrná |
| Rozměr, hloubka | 116 mm |
| Vnější výška | 19 mm |
| Vnější šířka | 441 mm |
| Vhodný pro značky (tiskárny) | Apple |
| Vhodný pro přístroje typu Apple | MacBook · iMac · Mac mini · MacPro |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ, Macintosh |
| Podporované operační systémy | macOS |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | bezdrátové 2,4 GHz · USB-C® |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Typ napájecího zdroje | vestavěný Li-Ion akumulátor |
| Nabíjecí výkon (max) | 2.5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 2.5 W |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Hmotnost | 651 g |
| Kategorie produktu | klávesnice |











