klávesnice CHERRY KC 1000 šedá německá, QWERTZ
Kód: C792260
Výrobce: CHERRY
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 482,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tiše allround profi
CHERRY KC 1000 je solidní CHERRY technologii v vynikající poměr cena/výkon. Moderní, plochý design s příjemnými, tichý a trvale oděruodolným tlačítek. Univerzální, spolehlivý a optimalizováno pro profesionální použití.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Plochá, kabelová klávesnice vč. Kurzoru a numerické klávesnice
Tlačítko pro tichý doraz s popiskem laserových kláves odolným proti opotřebení
4 klávesových zkratek (kapesní kalkulačka, e-mail, prohlížeč, režim spánku)
Optimalizováno pro profesionální požadavky v kancelářském provozu
Tento text byl přeložen strojově.
Rozsah dodávky
- KC 1000 klávesnice
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.80 m |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 170 mm |
| Vnější výška | 27 mm |
| Vnější šířka | 458 mm |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| Typ napájecího zdroje | USB (integrováno) |
| Druh přenosu | USB |
| Hmotnost | 530 g |
| Typ obalu | Obal neobsahující plasty |
| Kategorie produktu | klávesnice |

