Delock 12481 kabelový číselná klávesnice 19 aplikace černá
Kód: C3378718
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 478,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tuto numerický blok Delock lze jednoduše připojit k počítači přes USB konektor. Slouží např. k rozšíření notebooku bez numerické klávesnice.
Konektory: 1x USB 2.0 typ a
- 19 tlačítka.
LED indikace.
USB Bus Power (není zapotřebí žádný další zdroj napájení).
Plug & Play.
Délka kabelu vč. Připojovacího kabelu: Cca 1,5 m.
Rozměry (d x š x v): Cca 124 x 81 x 21 mm.
Barva: Černá.
Nezávislý na OS, bez instalace ovladačů.
Systémové předpoklady
PC nebo notebook s volným USB portem typu A.
Obsah balení
USB numerická klávesnice
Obal
Maloobchodní box
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Účel: Univerzální
Rozhraní přístroje: USB
Klávesnice - počet tlačítek: 19
Zdroj energie: USB
Černá
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 124 mm |
| Vnější výška | 21 mm |
| Vnější šířka | 81 mm |
| Vlastnosti vstupního zařízení | 19" aplikace |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| Technika nabíjení (PD) | s USB napájením |
| Typ napájecího zdroje | USB (kabel je součástí balení) |
| Druh přenosu | kabelový |
| Kategorie produktu | číselná klávesnice |
| USB hub | Ne |
| LED indikátory | Ano |
| Účel | Univerzální |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Plug and Play | Ano |
| Typ zdroje | USB |
| Počet kláves na klávesnici | 19 |



