Active Key AK-PMH12OB-US-W optická hygienická myš, myš, přenos kabelový, 2 tlačítko, 1000 dpi, bílá
Kód: C2612376
Výrobce: Active Key
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 120,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Ergonomická hygienická myš pro klinickou dezinfekci stěračeSilikonová membrána pro maximální hygienuVynikající čisticí schopnost, čištění a dezinfekce podle směrnic DGHM/VAHUzavřené membrány pro stupeň krytí IP68Optické snímání 1000 dpiMechanicky řízená tlačítka myšiVhodná pro praváky i levákyNěmecký značkový produkt
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 113 mm |
| Vnější výška | 35 mm |
| Vnější šířka | 62 mm |
| Počet tlačítek | 2 tlačítko |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | levák · pravák |
| Vlastnosti vstupního zařízení | silikonová membrána |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| Typ napájecího zdroje | USB (integrováno) |
| Rozlišení senzor (dpi) | 1000 dpi |
| Typ senzoru | optická |
| Druh přenosu | kabelový |
| Hmotnost | 120 g |
| Kategorie produktu | hygienická myš |


