RAZER Deathadder V2 X HyperSpeed optická ergonomická herní myš, přenos Bluetooth®, bezdrátový, 7 tlačítko, 14000 dpi, černá
Kód: C3028055
Výrobce: RAZER
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 616,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 127 mm |
| Vnější výška | 42.7 mm |
| Vnější šířka | 61.7 mm |
| Počet tlačítek | 7 tlačítko |
| Podporované operační systémy | Windows |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | pravák |
| Vlastnosti vstupního zařízení | ergonomická |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | Bluetooth · bezdrátové 2,4 GHz |
| Typ napájecího zdroje | baterie AA (1x), součástí dodávky · baterie AAA (1x), není součástí dodávky |
| Rozlišení senzor (dpi) | 14000 dpi |
| Typ senzoru | optická |
| Druh přenosu | Bluetooth® · bezdrátový |
| Hmotnost | 103 g |
| Kategorie produktu | ergonomická herní myš |







