Lenovo ThinkPad Compact optická myš, přenos kabelový, 4 tlačítko, 800 dpi, 1600 dpi, 2400 dpi, černá
Kód: C3219697
Výrobce: Lenovo
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 478,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ať už v kanceláři nebo na cestách - USB-C myš ThinkPad je perfektním partnerem. Je kompaktní, komfortní a lze jej použít na většině povrchů. Umožňuje plynulé a přesné 4-cestné rolování. S dlouhou výdrží baterie, modrým optickým senzorem a přímým nastavením dpi, s až 2.400 dpi, zvyšuje tato myš, která se snadno převáží k vaší produktivitě kdekoliv a kdykoliv.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kompaktní myš s 6 tlačítky pro obouruční použití
Přímé tlačítko dpi (800 dpi, 1.600 dpi, 2.400 dpi)
Modrý optický senzor
4-cestný běh obrazu (vlevo, vpravo, nahoru, dole)
Kompatibilní s operačním systémem Windows a Chrome
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 100 mm |
| Vnější výška | 35 mm |
| Vnější šířka | 58 mm |
| Počet tlačítek | 4 tlačítko |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | obouruční |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| Rozlišení senzor (dpi) | 800 dpi · 1600 dpi · 2400 dpi |
| Typ senzoru | optická |
| Druh přenosu | kabelový |
| Hmotnost | 79 g |
| Kategorie produktu | myš |



