Delock 12526 optická myš, přenos USB, 2 tlačítko, 1000 dpi, černá
Kód: C3378861
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 446,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tato bezdrátová myš Delock se připojí k počítači přes kompaktní USB-C přijímač. Při přepravě jej lze upevnit na slot na spodní straně myši. Díky bezdrátové technologii 2,4 GHz je dosah maximálně 10 metrů. Díky malým rozměrům je myš ideálním společníkem na cestách.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Optická kancelář 1000 dpi, černá
Obouruční RF bezdrátová 10 m
Scroll typ: Kolečko počet knoflíků: 2
Zdroj energie: Baterie
1 AA
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 104.4 mm |
| Vnější výška | 35.6 mm |
| Vnější šířka | 66.9 mm |
| Počet tlačítek | 2 tlačítko |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | obouruční |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| Typ napájecího zdroje | baterie AA (1x), součástí dodávky |
| Rozlišení senzor (dpi) | 1000 dpi |
| Typ senzoru | optická |
| Druh přenosu | USB |
| Hmotnost | 80 g |
| Kategorie produktu | myš |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 40 °C |
| Počet baterií | 1 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Typ tlačítek | Tlačená tlačítka |
| Frekvenční pásmo | 2,4 GHz |
| Účel | Kancelář |
| Typ balení | Box |
| Hloubka receiveru | 2.38 cm |
| Výška receiveru | 7.3 mm |
| Šířka receiveru | 1.55 cm |
| Baterie | Ano |
| Spotřeba energie | 12 mA |
| Hmotnost receiveru | 2 g |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 90 % |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Návod k obsluze | Ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB typ A. |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Přijímač | Ano |
| Doporučené použití | PC/notebook |
| Rolovací směry | Svisle |
| Typ baterie | baterie AA |
| Typ závitnice | Kolo |


