Delock 12599 ergonomická myš, přenos USB, 4 tlačítko, 1600 dpi, černá
Kód: C3379424
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 755,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tato bezdrátová vertikální myš Delock je vhodná pro praváky a je připojena k počítači přes kompaktní USB přijímač. Při přepravě jej lze upevnit na slot na spodní straně myši. Díky bezdrátové technologii 2,4 GHz je dosah maximálně 20 metrů. Díky ergonomickému designu zůstane ruce ve svislé poloze a není třeba ji otáčet. Myš tak lze použít preventivně nebo při začínajících stížnostech, jako jsou RSI (Repetitive-Strain-injury). Pro přizpůsobení citlivosti myši jsou k dispozici tři nastavitelné úrovně rozhraní dpi.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Kancelář 1600 dpi černá
Vpravo RF Wireless 20 m.
Scroll typ: Kolečko počet knoflíků: 4 pracuje na každém povrchu
Zdroj energie: Baterie
1 x alkalická baterie AA
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 81.1 mm |
| Vnější výška | 79.6 mm |
| Vnější šířka | 114.1 mm |
| Počet tlačítek | 4 tlačítko |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | pravák |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| Typ napájecího zdroje | baterie AA (1x), součástí dodávky |
| Rozlišení senzor (dpi) | 1600 dpi |
| Druh přenosu | USB |
| Hmotnost | 116 g |
| Kategorie produktu | ergonomická myš |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rychlost snímání | 250 Hz |
| Počet baterií | 1 |
| Dosah bezdrátového spojení | 20 m |
| Typ tlačítek | Tlačená tlačítka |
| Barva laseru | Červená |
| Frekvenční pásmo | 2,4 GHz |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Počet režimů citlivosti snímání | 3 |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Účel | Kancelář |
| Vertikální design | Ano |
| Tiché kliknutí | Ano |
| Typ balení | Box |
| Hloubka receiveru | 1.45 cm |
| Výška receiveru | 6.5 mm |
| Šířka receiveru | 1.9 cm |
| Funkce tlačítek | Zvětšení Zmenšení |
| Baterie | Ano |
| Spotřeba energie | 12 mA |
| Hmotnost receiveru | 2 g |
| Ergonomický design | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 85 % |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8 Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Linux | Jádro 2.6.31 |
| Návod k obsluze | Ano |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB typ A. |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Přijímač | Ano |
| Disponuje programovatelnými tlačítky | Ano |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Práce na jakémkoli povrchu | Ano |
| Typ baterie | baterie AA |
| Typ závitnice | Kolo |




