Delock 12622 optická ergonomická myš, přenos USB, 5 tlačítko, 1000 dpi, černá
Kód: C3379472
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 614,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tato bezdrátová vertikální myš Delock je vhodná pro praváky a je připojena k počítači přes kompaktní USB přijímač. Při přepravě jej lze upevnit na slot na spodní straně myši. Díky bezdrátové technologii 2,4 GHz je dosah maximálně 10 metrů. Díky ergonomickému designu zůstane ruce ve svislé poloze a nemusí být otočena. Myš tak lze použít preventivně nebo při začínajících stížnostech, jako jsou RSI (Repetitive-Strain-injury).
Nehlučné práce
Myš Delock pro pohodlnou a pohodlnou práci na počítači, ať už jste doma nebo v kanceláři. I při klikání zůstává tato myš nezměněna, a to i přes snížený hluk pozadí.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Optická kancelář 1000 dpi, černá
Vpravo RF Wireless 10 m.
Scroll typ: Kolečko počet knoflíků: 5
Zdroj energie: Baterie
1 AA
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 129.6 mm |
| Vnější výška | 73 mm |
| Vnější šířka | 68.8 mm |
| Počet tlačítek | 5 tlačítko |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | pravák |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| Typ napájecího zdroje | baterie AA (1x), součástí dodávky |
| Rozlišení senzor (dpi) | 1000 dpi |
| Typ senzoru | optická |
| Druh přenosu | USB |
| Hmotnost | 120 g |
| Kategorie produktu | ergonomická myš |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 40 °C |
| Počet baterií | 1 |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Typ tlačítek | Tlačená tlačítka |
| Frekvenční pásmo | 2,4 GHz |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Účel | Kancelář |
| Vertikální design | Ano |
| Typ balení | Karton s poutkem |
| Hloubka receiveru | 1.9 cm |
| Výška receiveru | 6.5 mm |
| Šířka receiveru | 1.45 cm |
| Baterie | Ano |
| Spotřeba energie | 12 mA |
| Hmotnost receiveru | 2 g |
| Ergonomický design | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 90 % |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB typ A. |
| Přijímač | Ano |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Typ baterie | baterie AA |
| Typ závitnice | Kolo |



