Delock 12114 optická myš, přenos USB, 3 tlačítko, 1200 dpi, černá
Kód: C3379912
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 310,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Kabelová USB stolní myš Delock v klasickém designu vám zajistí klidný provoz v každém pracovním prostředí. Myš Delock zajistí tiché a příjemné práce na počítači, ať už jste doma nebo v kanceláři. I při klikání zůstává tato myš nezměněna, a to i přes snížený hluk pozadí.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Univerzální optický 1200 dpi, černá
Obouruční USB typ C.
Scroll typ: Kolečko počet knoflíků: 3
Zdroj energie: Kabel 1,5 m.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 115 mm |
| Vnější výška | 37 mm |
| Vnější šířka | 61 mm |
| Počet tlačítek | 3 tlačítko |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | obouruční |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® |
| Materiál | plast |
| Typ napájecího zdroje | USB (integrováno) |
| Rozlišení senzor (dpi) | 1200 dpi |
| Typ senzoru | optická |
| Druh přenosu | USB |
| Hmotnost | 89.5 g |
| Kategorie produktu | myš |
| Rychlost snímání | 125 Hz |
| Typ tlačítek | Tlačená tlačítka |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Účel | Univerzální |
| Tiché kliknutí | Ano |
| Typ balení | Box |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Podporované operační systémy Linux | Linux Kernel 5.19 Linux Kernel 5.4 Linux Kernel 5.8 Linux Kernel 5.9 Linux Kernel 6.2 |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rolovací směry | Svisle |
| Typ závitnice | Kolo |



