Logitech 910-007511 optická myš, přenos kabelový, 4 tlačítko, 4000 dpi, grafit
Kód: C3557381
Výrobce: Logitech
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 034,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Kancelář 4000 dpi grafit opticky
Obouruční USB typ C.
Scroll typ: Kolečko počet knoflíků: 4
Zdroj energie: Kabel 1,8 m.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.8 m |
| Barva | grafit |
| Rozměr, hloubka | 38.8 mm |
| Vnější výška | 108.2 mm |
| Vnější šířka | 61 mm |
| Počet tlačítek | 4 tlačítko |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Typ senzoru | optická |
| Provoz přes | kabel |
| Druh přenosu | kabelový |
| Hmotnost | 105 g |
| Kategorie produktu | myš |
| AC adaptér | Ne |
| Typ tlačítek | Tlačená tlačítka |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Nabíjecí | Ne |
| Účel | Kancelář |
| Vertikální design | Ne |
| Osvědčení o udržitelnosti | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Funkce tlačítek | SPÍNAČ DPI |
| Baterie | Ne |
| Hmotnost včetně balení | 162 g |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rolovací směry | Svisle |
| Typ závitnice | Kolo |




