Logitech 729594 myš, přenos Bluetooth®, 3 tlačítko, růžová
Kód: C3739765
Výrobce: Logitech
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 478,- Kč s DPH
Popis
Logitech M240 Silent. Tvarový faktor: Obouruční. Rozhraní přístroje: Bezdrátové připojení + Bluetooth, typ tlačítka: Tlačená tlačítka, počet knoflíků: 3, rolovací typ: Kolečko. Zdroj energie: Baterie. Barva: Růžová
Seznamte se s M240 Silent, spolehlivou Bluetooth® myší pro více místa na pracovišti. Pairing během několika sekund prostřednictvím rychlého a jednoduchého Bluetooth® konektoru bez nutnosti připojování adaptéru. Velmi hladná myš nabízí o 90 % nižší hlučnost při stejném cvaknutí a zabraňuje tak rušivým zvukům a vychylování pro vás i ostatní ve vašem okolí.
Seznamte se se spolehlivými Bluetooth Logitech M240 Silent.
Pair and Play - s rychlým, jednoduchým bezdrátovým Bluetooth připojením bez adaptéru nebo připojení.
Ultraoptická myš se 90% redukovaným kliknutím, díky čemuž patří minulosti zvuky a vychýlení
Životnost baterie až 18 měsíců díky funkci automatického vypnutí.
Pohodlná, kompaktní myš se vejde do každé tašky. Design vhodný pro obě ruce.
Spolehlivá Bluetooth myš pracuje na vzdálenost až 10 m / 33 stop od počítače
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Pair and Play: Díky rychlé a snadné bezdrátové technologii Bluetooth se s touto tichou bezdrátovou myší budete během několika sekund připojovat - bez potřeby donglu nebo připojení
- Menší hluk, větší koncentrace: Silent myš se 90 % redukovaným kliknutím a stejným cétem pro cit, čímž se minimalizují zvuky a vychylování pro vás i vaše okolí
- Dlouhá životnost baterie: Až 18 měsíců životnost baterie s energeticky úspornou funkcí automatického vypnutí, díky čemuž vydrží baterie déle, než je nutné vyměnit
- Komfortní a navíc příjemný design: Malá myš lze ovládat oběma rukama a vejde se do každé kapsy, je vhodná pro pravou i levou ruku a umožňuje přirozenou pozici
- Velký dosah: Spolehlivá bezdrátová Bluetooth myš s vysokým dosahem funguje na vzdálenost až 10 m / 33 stop od počítače
- Funguje na mnoha platformách: Vychutnejte si bezproblémovou kompatibilitu s Windows, MacOS, Linux, ChromeOS, iPadOS a Android; je rovněž certifikována pro „Works with Chromebook“
- Plastové díly počítačové moly M240 Silent jsou vyrobeny z certifikovaného recyklovaného plastu (48 % pro grafit a 37 % pro off-white a růžové).
- Certifikováno CO2 neutrální
Vlastnosti
- Pair and Play: Díky rychlé a snadné bezdrátové technologii Bluetooth se s touto tichou bezdrátovou myší můžete během několika sekund připojit - bez potřeby donglu nebo připojení, méně hluku, více koncentrace: Silent myš se 90 % redukovaným kliknutím a stejným cétem při klikání, čímž se minimalizují zvuky a vychylování pro vás i vaše okolí, dlouhá životnost baterie: životnost baterie až 18 měsíců s energeticky úspornou funkcí automatického vypnutí, díky čemuž vydrží až do výměny baterie déle, komfortní design vhodný na cesty: malá myš lze pohodlně ovládat oběma rukama a vejde se do každé kapsy. je vhodná pro pravou i levou ruku a umožňuje přirozenou polohu, velký dosah: spolehlivá bezdrátová Bluetooth myš s velkým dosahem funguje ve vzdálenosti až 10 m / 33 stop od počítače. funguje na mnoha platformách: vychutnejte si bezproblémovou kompatibilitu s Windows, MacOS, Linux, ChromeOS, iPadOS a Android; je rovněž certifikována pro „Works with Chromebook“,plastové části počítačové moly M240 Silent jsou vyrobeny z certifikovaného recyklovaného plastu (48 % pro grafit a 37 % pro off-white a růžovou barvu), certifikovány uhlíkově neutrální
| Technické parametry | |
| Barva | růžová |
| Rozměr, hloubka | 99 mm |
| Vnější výška | 39 mm |
| Vnější šířka | 60 mm |
| Počet tlačítek | 3 tlačítko |
| Layout klávesnice | italská, QWERTY |
| Podporované operační systémy | Windows |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | obouruční |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 5 W |
| Druh přenosu | Bluetooth® |
| Hmotnost | 73.8 g |
| Kategorie produktu | myš |




