Logitech 910-006556 laserová myš, přenos 7 tlačítko, černá
Kód: C3739784
Výrobce: Logitech
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 785,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
MX Master 3S mouse Right ruka
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Logitech MX Master Master 3S Performance Wireless myš - myš, Bluetooth, 2,4 GHz - černá; typ přístroje: Myš - ergonomický; připojovací technika: Bezdrátová - Bluetooth, 2,4 GHz; barva: Černá; rozměry (šířka x hloubka x výška): 14 cm x 17,5 cm x 5,9 cm; hmotnost: 333.7 g; bezdrátový přijímač: Logitech Logitech Logi Bolt USB; technologie Movement Detection: optické rozlišení: 8000 dpi; výkonové charakteristiky: kolečko MagSpeed, Logitech Logitech Flow, přizpůsobitelné rozhraní dpi, ploška pro palec; požadovaný operační systém: Windows 10 / 11 nebo později, Apple Apple MacOS 10.15 nebo později, Google Google Chrome OS, Linux, Android 8.0 (Oreo) nebo později, Apple iPadOS 14 nebo později
Vlastnosti
- 8000 DPI
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 124.9 mm |
| Vnější výška | 51 mm |
| Vnější šířka | 84.3 mm |
| Počet tlačítek | 7 tlačítko |
| Layout klávesnice | bez (ovládání přes PC) |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | pravák |
| Technika nabíjení (PD) | bez USB napájení |
| Kapacita akumulátoru | 500 mAh |
| Nabíjecí výkon (max) | 5 W |
| Nabíjecí výkon (min.) | 5 W |
| Typ senzoru | laserová |
| Vhodné pro mobil | Logi Bolt USB receiver |
| Hmotnost | 141 g |
| Kategorie produktu | myš |




