Logitech 910-002225 optická myš, přenos 2 tlačítko
Kód: C3739797
Výrobce: Logitech
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 394,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
M185 myš Ambidextrous RF
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Komfort Plug&Play
Komfortní a neutnaý design
Ideální ideal pro notebooky
Spolehlivá a bezdrátová
Vlastnosti
- Logitech M185 - myš - 2.4 GHz - Swift Gray
- Typ přístroje: Myš
- Připojení: Bezdrátově - 2.4 GHz
- Barva: Swift Gray
- Bezdrátový přijímač: Bezdrátový přijímač (USB)
- Vizuální detektor módu
- Počet tlačítek: 3
- Rozlišení pohybu: 1000 dpi
- „Technologie“ ve všech funkčních prvcích, které jsou v souladu s požadavky této směrnice
- Baterie: 1x typ AA
- Požadovaný operační systém: Linux Kernel 2.6 nebo vyšší, Microsoft Windows Vista / XP / 7, Apple MacOS X 10.5 nebo vyšší
- Certifikace Microsoft: Kompatibilní s Windows 7
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 39 mm |
| Vnější výška | 99 mm |
| Vnější šířka | 60 mm |
| Počet tlačítek | 2 tlačítko |
| Layout klávesnice | bez (ovládání přes PC) |
| Vhodné pro (zadávací zařízení) | pravák |
| Typ senzoru | optická |
| Hmotnost | 75.2 g |
| Kategorie produktu | myš |




