Delock 12043 podložka pod myš šedá
Kód: C3382171
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 362,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Podložka pod myš Delock je obzvláště vhodná pro použití v domácnosti nebo kanceláři. Díky své speciální velikosti poskytuje podložka pod myš dostatek místa pro uložení klávesnice a myši a zároveň poskytuje dostatek prostoru pro práci a hraní her s myší. Podložka pod myš tak může být použita současně jako podložka na stůl a vytváří celkový běžný tisk.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 500 x 2 x 900 mm |
| Barva | šedá |
| Rozměr, hloubka | 900 mm |
| Vnější výška | 2 mm |
| Vnější šířka | 500 mm |
| Materiál | guma |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Kategorie produktu | podložka pod myš |
| Herní podložka na myš | Ne |
| Tloušťka | 2 mm |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |


