Delock 12040 podložka pod myš s opěrkou pod zápěstí černá
Kód: C3382527
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 310,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ergonomicky tvarovaná měkká podložka pod myš od Delock působí díky její opěrce pro zápěstí obzvlášť při práci s myší. Díky měkkému gelovému výplni se tento ruční karb dobře drží na myšné podložce.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Černá
Barva povrchu: Jednobarevné
Podložka na zápěstí
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 230 x 24 x 202 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 202 mm |
| Vnější výška | 24 mm |
| Vnější šířka | 230 mm |
| Materiál | Gel |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Hmotnost | 174 g |
| Kategorie produktu | podložka pod myš s opěrkou pod zápěstí |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Herní podložka na myš | Ne |
| Tloušťka | 2.4 cm |
| Typ balení | Balení |
| Podložka pod zápěstí | Ano |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |



