Delock 12111 držák kabelu myši ergonomická černá
Kód: C3382823
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 252,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Ergonomicky tvarovaná měkká podložka pod myš od Delock působí díky její opěrce pro zápěstí obzvlášť při práci s myší. Díky měkkému gelovému výplni se tento ruční karb dobře drží na myšné podložce.
Levák
Díky své speciální formě je podložka pod myš vhodná zejména pro leváky.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Gumová černá
Barva povrchu: Jednobarevné
Podložka na zápěstí protiskluzová základna
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 220 x 17 x 170 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 170 mm |
| Vnější výška | 17 mm |
| Vnější šířka | 220 mm |
| Vlastnosti vstupního zařízení | ergonomická |
| Materiál | guma |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Hmotnost | 133 g |
| Kategorie produktu | držák kabelu myši |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Herní podložka na myš | Ne |
| Tloušťka | 1.7 cm |
| Sešité hrany | Ne |
| Typ balení | Box |
| Podložka pod zápěstí | Ano |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |




