Delock 12112 podložka pod myš protiskluzové černá
Kód: C3383089
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 226,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Podložka pod myš Soft Delock je vhodná pro každodenní použití počítačové myši. Díky pogumované spodní straně protiskluzová úprava může být použita na různých površích. Opticky se vyznačuje svým nenápadným třpytivým efektem.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Gumová černá
Barva povrchu: Jednobarevné
Protiskluzová základna
Vyšívané hrany
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 300 x 3 x 245 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 245 mm |
| Vnější výška | 3 mm |
| Vnější šířka | 300 mm |
| Vlastnosti vstupního zařízení | protiskluzové |
| Materiál | guma |
| Bezdrátové napájení | Ne |
| Kategorie produktu | podložka pod myš |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Herní podložka na myš | Ne |
| Tloušťka | 3 mm |
| Sešité hrany | Ano |
| Typ balení | Box |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Protiskluzové nožky | Ano |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |




