Delock 12703 bezdrátový myš, klávesnice integrovaný scrollpad, tlačítka myši, s číselnou klávesnicí, nabíjecí německá, QWERTZ bílá
Kód: C3379103
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 034,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
Tato bezdrátová USB Delock klávesnice a myš s různými multimediálními tlačítky je ideální ideal pro použití v kancelářích nebo i v domácnosti.
Jednoduchý design
Sada klávesnice a myši přesvědčí svým plochým a jednoduchým designem.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- Univerzální
RF Wireless membránový Key Switch
Německy QZERTY
Numerická klávesnice pro myš plně veličina (100 %)
Windows tlačítka
Myš součástí dodávky
Bílá
2 kusy
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Rozměry | (š x v x h) 435 x 17 x 123 mm |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 123 mm |
| Vnější výška | 17 mm |
| Vnější šířka | 435 mm |
| Počet tlačítek | 4 tlačítko |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ |
| Vlastnosti vstupního zařízení | integrovaný scrollpad · tlačítka myši · s číselnou klávesnicí · nabíjecí |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 2.0 |
| Typ napájecího zdroje | baterie AAA (4x), součástí dodávky |
| Druh přenosu | bezdrátový |
| Kategorie produktu | myš |
| Numerické klávesy | Ano |
| Rychlost snímání | 125 Hz |
| LED indikátory | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Technologie propojení | Bez kabelu |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Frekvenční pásmo | 2,4 GHz |
| Spínače klávesnice | Membránový Key Switch |
| Obsahuje myš | Ano |
| Rozměry myši (š x h x v) | 65 x 115 x 30 mm |
| Váha myši | 58 g |
| Podsvícení | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Polohovací zařízení | Tlačítka myši |
| Typ balení | Box |
| Funkce tlačítek | SPÍNAČ DPI |
| Baterie | Ano |
| Počet přiložených produtků | 2 Stück(e) |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 123 x 435 x 17 mm |
| Hmotnost klávesnice | 372 g |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Typ zdroje | Akumulátor |
| Podložka pod zápěstí | Ne |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB typ A. |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Přijímač | Ano |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Styl klávesnice | Rovné |
| Typ závitnice | Kolo |
| Klávesy Windows | Ano |







