Delock 12674 Bluetooth® sada klávesnice a myše tlačítka myši, s číselnou klávesnicí německá, QWERTZ černá
Kód: C3379484
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 698,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Univerzální
RF Wireless
QWERTZ Deutsch
Numerická klávesnice plná velikost (100 %)
Windows tlačítka
Myš součástí dodávky
Černá
1 ks(y)
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Množství | 1 ks |
| Barva | černá |
| Počet tlačítek | 2 tlačítko |
| Layout klávesnice | německá, QWERTZ |
| Vlastnosti vstupního zařízení | tlačítka myši · s číselnou klávesnicí |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB 2.0 |
| Druh přenosu | Bluetooth® |
| Kategorie produktu | sada klávesnice a myše |
| Numerické klávesy | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Typ tlačítek | Tlačená tlačítka |
| Technologie propojení | Bez kabelu |
| Multimediální klávesy | Ano |
| Frekvenční pásmo | 2,4 GHz |
| Obsahuje myš | Ano |
| Rozměry myši (š x h x v) | 66 x 103 x 35 mm |
| Váha myši | 52 g |
| Podsvícení | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Rolovací kolečko | Ano |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Typ balení | Box |
| Baterie | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 Stück(e) |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 448 x 175 x 21 mm |
| Hmotnost klávesnice | 720 g |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Typ zdroje | Akumulátor |
| Podložka pod zápěstí | Ano |
| Povrchové zbarvení | 1-barevná |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB typ A. |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Přijímač | Ano |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Rolovací směry | Svisle |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Styl klávesnice | Rovné |
| Typ závitnice | Kolo |
| Typ baterií myši | baterie AA |
| Klávesy Windows | Ano |


