Delock 64167 sada PC šroubováků
Kód: C3381708
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 118,- Kč s DPH
Popis
Sada nástrojů od společnosti Delock obsahuje rozsáhlý výběr šroubováků. V praktickém boxu je souprava bezpečně přepravována a rychle připravena k použití.
Odolná, s dlouhou životností
Bity jsou vyrobeny z kvalitní nástrojové oceli S2. Odolnost a dlouhá životnost jsou základními vlastnostmi této nástrojové oceli.
Správný šroubovák po ruce
Nezáleží na tom, zda je zapotřebí opravit smartphone, instalovat počítačové příslušenství nebo v modelářství - s obsáhlou sadou nástrojů Delock je vždy k dispozici správná sada šroubováků.
Rozdíl je v detailech
Tato sada šroubováků obsahuje několik promyšlených detailů. Lze tak například držák bitů vysunout ve třech stupních. Snadno tak lze dosáhnout i těžko přístupných šroubů. Magnetizér/demagnetizér je integrován v pouzdře z kustového materiálu.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- sada
Přesný šroubovák
Bity šroubovák obsahují: Šestihran (Imperial), Hex (metrický), pětiúhelník, Phillips, Pozidriv, SIM, plochý, čtvercový, Torx, trojkřídlý, trojúhelník, u tvar
Držák bitů
Počet šroubováků: 1
Počet bitů: 120 kusů
Černá, šedá
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v) 105 mm x 52 mm |
| Vnější výška | 52 mm |
| Vnější šířka | 105 mm |
| Kategorie produktu | sada PC šroubováků |
| Pouzdro na přenášení | Ano |
| Držák bitů | Ano |
| Prodlužovací tyč v ceně | Ano |
| Barva skříně | Černá |
| Počet šroubováků | 1 |
| Barva rukojeti | Černá Šedá |
| Počet bitů | 120 Stück(e) |
| Typ šroubováku | Přesný šroubovák |
| Včetně šroubováků/bitů | Šestihran (Imperial) Hex (metrický) Pětiúhelník Phillips Pozidriv SIM Drážka Čtvercové Torx Tříkřídlý Trojúhelník U tvar |
| Velikosti šroubováků/bitů | Hexagon: 2x H0.7; 2x H0.9; H1.3; H1,5; H2.0; H2,5; H3.0; H3.5; H4.0; H4.5; H5.0; H6.0; H1/16; H5/64; H3/32; H7/64; H1/8; H9/64; H5/32; H3/16 SOCKET: M2,5; M3; M3,5; M4.0; M4.5; M5.0; M5.5; G3.8; G4.5 Torx: T1 / 3 x T2 / T3 / T4 / 2x T5 2x T6H, T7H, 2x T8H, T9H, 2x T10H, T15H, T20H; T25H Sloty: 3 x 1.0; 3 x 1.3; 1.5; 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0 Philips: 3x PH80000; 3 3x PH000; 2x PH00; 2x PH0; 2x PH1; 2x PH1; 1x 3 mm 2x PH2 POZIDRIVE: PZ0; PZ1; PZ2 Tri-Wing: 8x Y000; 2x Y00; Y0; Y1; Y2. 3 Pentagon: 3 x P2; 2 x P5; P6 Triangle: 2.0; 2.3; 2.6; 3.0 SQUARE: SQ0; SQ1; SQ2; SQ3 U FORMA: U4, U6, U8, U10 SIM: 0.1; 0.3; 0.8; 1.0 V Philips: Philips PH2 Medium Board: 2.0; 2.5 Long bity: PH000; Y000; P2 |






