Delock 47126 výměnný rámeček na pevný disk M.2, SAS
Kód: C3380053
Výrobce: Delock
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 719,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
| Technické parametry | |
| Rozměry | (š x v x h) 72 x 40 x 174 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 174 mm |
| Vnější výška | 40 mm |
| Vnější šířka | 72 mm |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | M.2 · SAS |
| Materiál | kov |
| Kategorie produktu | výměnný rámeček na pevný disk |
| Zámek | Ano |
| Počet šroubů | 4 |
| Včetně šroubů | Ano |
| Počet podporovaných SSD | 4 |
| Počet kusů v balení | 1 Stück(e) |
| Počet klíčů v balení | 2 Stück(e) |
| Návod na použití | Ano |







