Lenovo 4XC1Q25245 Full HD webkamera, 1920 x 1080 Pixel
Kód: C3429007
Výrobce: Lenovo
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 2 672,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 4 Mpx - 1920 x 1080 pixelů - 30 fps
Full HD
Vestavěný mikrofon
Kamera pro soukromé sféry
Rozhraní: USB-C
Typ upevnění: Klip/stojan
Černá
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Rozměry | (š x v x h) 80 x 42 x 45 mm |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 45 mm |
| Vnější výška | 42 mm |
| Vnější šířka | 80 mm |
| Počet snímků za sekundu | 30 |
| S podporou HDR | Ano |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB-C® |
| Mikrofon | Ano |
| Svorkový držák | Ano |
| Stojan | Ano |
| Optické rozlišení fotografie | 1920 x 1080 Pixel |
| Optické rozlišení videa | 1920 x 1080 Pixel |
| Hmotnost | 95 g |
| Kategorie produktu | Full HD webkamera |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -5 - 40 °C |
| Podpora upevnění na trojnožku | Ano |
| Automatické ostření | Ano |
| Množství | 1 |
| Dodávané kabely | USB typ C. |
| Certifikace | CE for EU/ESVO FCC and ICES for North America CB (62368–1) KCC for South Korea BSMI for TW VCCI for Japonsko AŽ for India |
| Automatická korekce osvětlení | Ano |
| Kamera chránící soukromí | Ano |
| Typ ochrany soukromí | Ochranný kryt proti pohledům |
| Typ HD kamery | Full HD |
| Typ balení | Box |
| Zoom | Ano |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Provozní napětí | 5 V |
| Počet megapixelů | 4 MP |
| Způsob uchycení | Klip/stojan |
| Média pro přehrávání | YUY2 |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 90 % |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 Pixel |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Hmotnost včetně balení | 203 g |
| Provozní proud | 0.9 A |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |