Logitech 960-001530 4K webkamera, 4096 x 2160 Pixel, upínací uchycení
Kód: C3466149
Výrobce: Logitech
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 6 694,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 8,5 Mpx - 4096 x 2160 pixelů - 60 fps
4K Ultra HD
Vestavěný mikrofon
Kamera pro soukromé sféry
Rozhraní: USB
Typ upevnění: Klip
Grafit
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Délka kabelu | 1.5 m |
| Rozměry | (š x v x h) 98 x 61.6 x 52.2 mm |
| Barva | grafit |
| Rozměr, hloubka | 52.2 mm |
| Vnější výška | 61.6 mm |
| Vnější šířka | 98 mm |
| Počet snímků za sekundu | 60 |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | USB |
| Vlastnosti webkamery | upínací uchycení |
| Materiál | Hliník |
| Mikrofon | Ano |
| Svorkový držák | Ano |
| Typ senzoru | CMOS |
| Stojan | Ne |
| Optické rozlišení fotografie | 4096 x 2160 Pixel |
| Optické rozlišení videa | 4096 x 2160 Pixel |
| Hmotnost | 176 g |
| Kategorie produktu | 4K webkamera |
| Zabudovaný blesk | Ne |
| LED indikátory | Ano |
| Automatické ostření | Ano |
| Množství | 1 |
| Materiál čoček | Sklo |
| Dodávané kabely | USB typ C. |
| Napájení z USB | Ano |
| Kamera chránící soukromí | Ano |
| Typ ochrany soukromí | Ochranný kryt proti pohledům |
| Typ HD kamery | 4K Ultra HD |
| BeamForming | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | Karbonový neutrální Forest Stewardship Council (FSC) |
| Typ balení | Box |
| Počet režimů zorného pole | 3 |
| Zoom | Ano |
| Digitální zoom | 4 x |
| Počet megapixelů | 8.5 MP |
| Způsob uchycení | Klip |
| Minimální RAM | 2000 MB |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Rozsah snímání mikrofonu | 1.2 m |
| Maximální rozlišení videa | 4096 x 2160 Pixel |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 60 fps |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Diagonální zorné pole | 90 ° |