Supermicro Barebone CSE-505-203B CSE-505-203B
Kód: C2901169
Výrobce: Supermicro
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 4 692,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Popis
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
DDR4-SDRAM
Vlastnosti
- Podporované operační paměti: DDR4 SDRAM. Typ pouzdra: Rack (1U). Napájení 200 W. Šířka: 437 mm
Hloubka: 249 mm
Výška: 43 mm
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 249 mm |
| Vnější výška | 43 mm |
| Vnější šířka | 437 mm |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Výška | 43 mm |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Technologie skladování | DDR4 |
| Výkon síťového zdroje | 200 W |
| Typ paměti | DDR4-SDRAM |
| Model PC | CSE-505-203B |
| Hmotnost | 4.5 kg |
| Kategorie produktu | Barebone |
