Hewlett Packard Enterprise server ProLiant MicroServer G11 Intel® Xeon® E-2434 32 GB RAM P75207-425
Kód: C3451415
Výrobce: Hewlett Packard Enterprise
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 105 226,- Kč s DPH
Popis
Hledáte cenově výhodný server, který se vejde téměř kamkoli? HPE Proliant MicroServer Gen11 je cenově dostupný, kompaktní a přesto výkonný server pro nastavení cdn pro použití na místě nebo v hybridním cloudu, který zároveň splňuje standardy podnikové třídy, pokud jde o výkon, bezpečnost, spolehlivost a rozšiřitelnost portfolia HPE Proliant Serverportfolio. Díky designu Mini Tower jej lze umístit na stěnu nebo na ploché nebo vertikální prostředí. Nejnovější Intel Xeon řady 6300, procesory Intel Xeon E a Pentium nabízejí výpočetní výkon, lepší kapacitu paměti, bezpečnost a správu ovládání Remotee na serveru s HPE iLO Silicon Root of Trust. Díky cenově dostupné základní ceně nabízí HPE Proliant MicroServer Gen11 dobrý poměr ceny a výkonu a má kapacitu sítě a výkonu, aby se s vaším podnikem zvětšil, když se vaše požadavky a rozpočet časem změní.
Nové funkce – doplňkové informace:
Čtyři moduly 4400 MT/s HPE DDR5 s 16, 32 GB GB. Kapacita paměti až 128 GB.
Dva rozšiřující sloty PCIe s podporou PCIe 5.0.
Rychlý OS start se slotem M.2 (lze připojit volitelný slot na HPE iLO/M.2/sériovou sadou portů).
Podpora pro HPE iLO 6. Řízení serveru HPE iLO Remote je nyní standardem - bez přídavného modulu nebo aktivačního klíče.
Nejnovější procesory řady Intel Xeon 6300, Intel Intel Xeon E-2400 a Intel Pentium Gold.
Volitelný sériový port (přes distribuovanou HPE iLO/M.2/sériovou sadu portů).
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
Intel® Xeon® E-2434
Operační paměť RAM: 32 GB DDR5-RAM 4400 MHz
bez OS
| Technické parametry | |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 467 mm |
| Vnější výška | 255.4 mm |
| Vnější šířka | 377 mm |
| Integrovaná disková jednotka | bez mechaniky |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Počet paměťových slotů | 1 |
| Počet jader procesoru | 4 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) |
| Série procesorů | Intel® Xeon® |
| Takt paměti | 4400 MHz |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 4 x |
| Operační systém | bez OS |
| Výkon síťového zdroje | 180 W |
| Procesor | Intel® Xeon® E-2434 |
| Frekvence procesoru | 3.4 GHz |
| Operační paměť RAM | 32 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Model PC | ProLiant MicroServer G11 |
| Procesor/model | E-2434 |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 12 MB |
| Kategorie produktu | server |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2,0 |
| Rozvržení paměti | 1x 32 GB |
| Počet primárních napájecích zdrojů | 1 |
| Maximální počet redundantních zdrojů | 1 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Podporované řadiče RAID | Nony |
| Podpora redundantního napájení (RPS) | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Podpora RAID | Ano |
| Typ skříně | Ultra Micro Tower |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Rozhraní pevného disku | SATA III |




