Hewlett Packard Enterprise server ProLiant ML30 G11 2.5 cm (1 palec) Intel® Xeon® 32 GB RAM P85579-425
Kód: C3474530
Výrobce: Hewlett Packard Enterprise
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 194 696,- Kč s DPH
Popis
Potřebujete spolehlivý server podnikové třídy, který se bez problémů vejde do vašeho rozpočtu? Server HPE Proliant ML30 Gen11 Plus je výkonný a přitom cenově dostupný Tower server vyvinutý pro malé kanceláře, vzdálené kanceláře, pobočky a hybridní cloudové řešení, výkon třídy Enterprise, bezpečnost, spolehlivost a rozšiřitelnost za nízké náklady. Hewlett Packard Enterprise staví bezpečnost přímo do serveru - s HPE ILO Silicon Root of Trust HPE. Možnost pro redundantní napájecí zdroj a až 4 LFF nebo 8 SFF Hot-Plug pevné disky nabízí dostupnost a flexibilitu. Vylepšená funkce rozšíření - nyní s PCIe Gen5 - umožňuje vylepšení kontrolérů Serial Attached SCSI (SAS) nebo síťových karet, abyste drželi krok s růstem vašeho podniku. Získáte tak další možnou výhodu. Posilte svůj podnik pomocí serveru HPE Proliant ML30 Gen11.
Nové funkce – doplňkové informace:
Podporuje elektrické procesory Intel Intel Xeon s až 8 jádry a 95 W.
Speciální HPE iLO konektor a sada pro sériové připojení.
Operační paměť 4800 MT/s HPE DDR5 Standard UDIMM Nabídka: 16 GB a GB 32, GB, kapacita paměti max. 128 GB GB.
Čtyři rozšiřující porty pro flexibilnější použití, včetně PCIe Gen5 x16.
Podporuje SSD disky M.2 NVMe.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
Intel® Xeon®
Operační paměť RAM: 32 GB DDR5-RAM
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 598.7 mm |
| Vnější výška | 336.1 mm |
| Vnější šířka | 498.7 mm |
| Integrovaná disková jednotka | DVD vypalovačka |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Počet paměťových slotů | 1 |
| Počet jader procesoru | 4 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) |
| Série procesorů | Intel® Xeon® |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 4 x |
| Výkon síťového zdroje | 800 W |
| Procesor | Intel® Xeon® |
| Frekvence procesoru | 3.5 GHz |
| Operační paměť RAM | 32 GB |
| Typ paměti | DDR5-RAM |
| Model PC | ProLiant ML30 G11 |
| Hmotnost | 12.5 kg |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 12 MB |
| Kategorie produktu | server |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2,0 |
| Rozvržení paměti | 1x 32 GB |
| Počet primárních napájecích zdrojů | 1 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Podporované řadiče RAID | HPE NS204i-u Gen11 NVMe Hot Plug Boot Optimized Storage Device HPE MR408i-p Gen11 x8 Lanes 4GB Cache PCI SPDM Plug-in Storage Controller |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Typ skříně | Turm (4U) |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |




