Asus Barebone NUC 13 Rugged BNUC13BRFA200B02I Intel® Atom® x7211E 3.2 GHz Intel UHD Graphics 90AS0021-M000M0
Kód: C3522377
Výrobce: Asus
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 10 698,- Kč s DPH
Popis
Ideální zážitek z počítače
Objevte s sadami ASUS NUC 13 Ruggged a Boards neuvěřitelné výkony, konektivitu a spolehlivost. Tyto přístroje jsou umístěny v bezvětrném, bezprašném a odolném krytu a představují perfektní synergii výkonu a životnosti. Vybaven procesorem Intel ®® Processor N50 a procesory Intel® ASUS NUC 13 Rugged jsou ideální pro aplikace vyžadující vysokou odolnost proti prachu, nárazům a vibracím. Vybrané sady jsou navrženy tak, aby odolávaly vysokým vnějším teplotám (0–50 °C při vysokých okolních teplotách) a aby zajistily pevný výkon i za nejnáročnějších podmínek. Vylepšete svůj počítačový zážitek s optimálním poměrem mezi silou a rafinací.
Vysoký výkon v malém a odolném krytu
Stejně jako všechny ASUS NUC, je i ASUS NUC 13 Ruggged mnohostrannou platformou pro Edge řešení s malým tvarovým faktorem, dlouhou životností platformy a rozšiřitelností E/A. ASUS ASUS NUC 13 Ruggged nabízí odolné provedení bez ventilátorů, horka a prachu odolné proti prachu a flexibilní možnosti montáže. Tento nejnovější vývoj NUC lze použít na více místech a náročné aplikace s vynikajícím výkonem, samoléčením* a funkcemi zobrazení.
Více než jeden počítač
Inovativní řešení ASUS NUC 13 Ruggged jde nad tradiční představení počítače. Je odolná, výkonná a odolná platforma Edge-Computing, která podporuje širokou škálu dnešních kritických a náročných aplikací. Mnohostrannost ASUS NUC 13 Rugggged nabízí partnerům nové příležitosti a příležitosti v kanceláři, doma i v podnicích.
ASUS NUC 13 Rugged je vybaven procesorem Intel® Atom® x7425E / Intel® Atom® x7211E / Intel® N50, který zajišťuje odolný výkon. Je vybaven grafikou Intel® UHD, která je integrována do IPU a zajišťuje vylepšené grafické funkce. Intel® Wi-Fi 6E AX210 je předinstalován ve slotu M.2 s externími anténami, které slouží k zajištění spolehlivého a rychlého bezdrátového připojení. Nabízí 64 GB GB eMMC a jeden slot M.2 2280 Key M, který nabízí podporu pro PCIe x2 NVMe SSD pro rozšířenou paměť.
Edge a IoT příležitost
Edge a IoT se rychle rozrostou téměř do každého odvětví. A partneři z ASUS se snaží rozvíjet a využívat Edge-řešení nové generace. K tomu potřebují správný Edge hardware, který bude splňovat požadavky zákazníků a dlouhodobá očekávání.
ASUS NUC 13 Rugggged byl vyvinut speciálně pro tyto požadavky a umožňuje našim partnerům v prakticky každém odvětví, od maloobchodu po výrobu, využívat klíčové technologie.
Poptávka po technologii Smart Edge roste
Více než deset let se NUC používá jako přístroje pro vyhledávání v edge-computingu, které se používají zejména v maloobchodě, v bankovnictví a v pohostinství. Jsou vhodné pro digitální signály, video stěny s více displeji, inteligentní prodejní automaty, digitální kiosky a další interaktivní displeje. V počátcích digitálního značení byla nalezena jednoduchá řešení, která znázornila digitální informace s omezenými grafy na veřejných místech. Díky technologickému vývoji se Digital Signage stala výkonným marketingovým nástrojem, který poskytuje individualizovaný a cílený obsah.
NUC má několik vynikajících vlastností, které zlepšují jeho výkon a odolnost. Pracuje v rozšířeném teplotním rozsahu 0 - 50 °C a je ideální pro různá prostředí, zejména pro vysoké skříně. Jeho kryt IP50, chráněný před větrem a prachem, s krytkami pro nepoužívané přípojky, poskytuje vysokou ochranu před vlivy okolního prostředí. WMI rozhraní, které usnadňuje správu sítě v různých provozních prostředích Windows, podstatně sníží náklady na údržbu a provoz. Kromě toho je NUC kvalifikován pro nepřetržitý 24x7, a tím zdůrazňuje jeho spolehlivost při dlouhodobém a intenzivním využívání.
Tento text byl přeložen strojově.
HDMI® je registrovaná známka společnosti HDMI Licensing L.L.C.Vyobrazený výrobek se může z hlediska technických údajů lišit.
Vybavení
Intel® Atom® x7211E
SO-DIMM
Intel UHD Graphics
bez OS
Vlastnosti
- Sady a desky nabízejí perfektní kombinaci výkonu, možností připojení a spolehlivosti bez ventilátorů, bezprašného a odolného krytu
Vybrané sady mohou odolat externím okolním teplotám od 0 do 50 °C.
Jsou vyrobeny tak, aby vyčily prostředí, které většina počítačů uvádí na své hranice
Univerzální možnosti montáže, abyste mohli počítač postavit kamkoliv, kde ho potřebujete
Vhodné pro 24/7 nepřetržitý provoz
| Technické parametry | |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | černá |
| Rozměr, hloubka | 108 mm |
| Vnější výška | 35.8 mm |
| Vnější šířka | 174 mm |
| Integrovaná disková jednotka | bez mechaniky |
| Kapacita HDD (celková) | 0 GB |
| Pevný disk 1 kapacita | 0 GB |
| Rozhraní: HDMI | 2 x |
| Rozhraní: USB 2.0 (základní deska) | 2 x |
| Počet USB typ A 3.1 / 3.2 Gen 2 | 2 x |
| Layout klávesnice | součástí dodávky není žádná klávesnice |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | LAN (až 1 Gbit/s) · USB 2.0 · USB A (USB 3.1 Gen 2) · HDMI™ |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér (výrobce GPU) | Intel |
| Série procesorů | Intel® Atom® |
| Provozní napětí | 230 V |
| Turbo frekvence (max.) | 3.2 GHz |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 2 x |
| Operační systém | bez OS |
| Procesor | Intel® Atom® x7211E |
| Typ síťového zdroje | Externí AC adaptér |
| RAM/Max. vybavení | 16 GB |
| Typ paměti | SO-DIMM |
| Integrovaný grafický adaptér (model) | UHD Graphics |
| Procesor/model | x7211E |
| Wi-Fi | Ano |
| Procesor / vyrovnávací paměť | 6 MB |
| Kategorie produktu | Barebone |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Počet paměťových slotů | 1 |
| Napájecí konektor | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Podporované frekvence paměti | 4 800 MHz |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 |
| Rozhraní ukládacího disku | M.2 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | M.2 |









