Mercusys Rozšiřující adaptér pro Powerline Wi-Fi MP510 KIT 1000 MBit/s
Kód: C3533225
Výrobce: Mercusys
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 1 202,- Kč s DPH
Popis
Partner pro streamování ve 4K rozlišení
Rozšiřte Wi-Fi do každého rohu vašeho domova
Wi-Fi sada AV1000 Gigabit Powerline
Kde je zásuvka, je k dispozici Wi-Fi.
Sada MP510 přenáší síťová data přes stávající elektrické obvody a řeší tak negativní dopad překážek na vaši Wi-Fi síť. Vychutnejte si rozšířené Wi-Fi všude, kde potřebujete, s dosahem přenosu až 300 metrů ve stejném elektrickém obvodu - ideální pro vaše každodenní Wi-Fi aplikace.
Dual Gigabit přenosy
Rychlé. Neomezené možnosti. Vhodné k lidské spotřebě.
S pokročilou technologií HomePlug AV2 dosahuje vaše přenosová rychlost Powerline mimořádně vysoké rychlosti 1000 Mbit/s. Gigabitový port, který obsahuje, zajišťuje kvalitní síť v každé zásuvce.
Plug & Play
Díky továrním přednastavením můžete síť okamžitě rozšířit bez komplexní kabeláže a konfigurace. Jednoduše připojte MP500 k vašemu routeru a zasuňte MP510 extender do zásuvky, kde potřebujete síťové zařízení.
Propojte svou Wi-Fi síť
Stiskněte WPS tlačítko na vašem routeru a tlačítko Wi-Fi klon na MP510 pro kopírování SSID a hesla vašeho routeru a vytvoření jednotné sítě WLAN po celé domácnosti. Změny nastavení se automaticky uplatňují na celou síť Powerline.
Jednoduché rozšíření pro každý typ domu
Pokud typický 2-Kit nestačí, přidejte jednoduše další adaptéry Powerline, abyste rozšířili vaši Wi-Fi na každou místnost.
Tento text byl přeložen strojově.
Vybavení
- 1000 Mbit/s 300 m.
Gigabit Ethernet
Wi-Fi Wi-Fi 4 (802.11n)
Bílá
Vlastnosti
- Odstranění mrtvých zón přes Wi-Fi - rozšiřte bezdrátovou síť o rychlosti 300 Mbit/s všude, kde potřebujete
Vysokorychlostní přenosová rychlost 1000 Mbit/s - rychlé a stabilní přenosy s pokrokovou technologií HomePlug AV2
Superrychlé kabelové připojení - gigabitový port pro počítače, IPTV a herní konzole
Plug & Play - Rozlučte se složitými kabely a konfigurací - jednoduše zapojte a můžete začít
Jednoduché rozšíření - rozšiřte pokrytí jednoduše přidáním dalších adaptérů Powerline
Rozsah dodávky
- 2x gigabitový Wi-Fi adaptér Powerline (sada 1x MP510, 1x MP500), ethernetový kabel (RJ45), stručný návod k instalaci
| Technické parametry | |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 84.7 mm |
| Vnější výška | 39 mm |
| Vnější šířka | 112 mm |
| Přenosová rychlost Powerlline | 1000 MBit/s |
| Počet antén | 2 x |
| Spotřeba proudu za provozu | 4.29 W |
| Bezpečnost | WEP · WPA-PSK · WPA2-PSK · WPA3-PSK |
| Wi-Fi | Ano |
| Kategorie produktu | Rozšiřující adaptér pro Powerline Wi-Fi |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Vestavěná zásuvka | Ne |
| Standard Powerline | HomePlug AV2 |
| Tlačítko šifrování | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90 % |
| Typ antény | Externí |
| LED indikátory | Ano |
| Modulace | OFDM |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.3 IEEE 802.3u |
| Dodávané kabely | LAN: RJ-45 |
| Maximální provozní vzdálenost | 300 m |
| Počet kusů v balení | 2 Stück(e) |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Certifikace | Označení CE |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Návod na použití | Ano |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90 % |
| Plug and Play | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8 Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |




