Ubiquiti Networks Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro VPN router 10 MBit/s, 100 MBit/s, 1000 MBit/s
Kód: C3369009
Výrobce: Ubiquiti Networks
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 13 351,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- Řízený
Počet ethernetových portů na bázi připojení RJ-45: 9
Podpora 10 g.
Montáž do racku
Napájecí zdroj je součástí dodávky
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Barva | bílá |
| Rozměr, hloubka | 285.6 mm |
| Vnější výška | 43.7 mm |
| Vnější šířka | 442.4 mm |
| Přenosová rychlost přes LAN | 10 MBit/s · 100 MBit/s · 1000 MBit/s |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 9 x |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Takt GPU | 1700 MHz |
| Operační paměť RAM | 4096 MB |
| Procesor/model | ARM Cortex-A57 |
| Hmotnost | 3.9 kg |
| Kategorie produktu | VPN router |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 9 |
| LED indikátory | Ano |
| Počet slotů modulu SFP+ | 2 |
| Certifikace | CE, FCC, IC |
| Podpora redundantního napájení (RPS) | Ano |
| Propustnost | 3.5 Gbit/s |
| Typ přepínače | Řízený |
| Instalace do racku | Ano |
| Paměť flash | 16000 MB |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Podpora 10G | Ano |
| Zabudovaný procesor | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 až 60 Hz |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 12 V |
| Maximální spotřeba energie | 33 W |
| Napájecí zdroj v ceně | Ano |





