Ubiquiti Networks Ubiquiti UniFi Dream Machine SE VPN router 1000 MBit/s
Kód: C3369011
Výrobce: Ubiquiti Networks
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 16 232,- Kč s DPH
STPřidat do košíku
Vybavení
- 1000 Mbit/s
Řídicí jednotka Vestavěný procesor 1700 MHz, 4096 MB 16384 MB
Power over Ethernet (PoE)
Montáž do skříně
Materiál krytu: hliník
Nerezová ocel
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Bluetooth | Ano |
| Barva | nerezová ocel |
| Rozměr, hloubka | 285.6 mm |
| Vnější výška | 43.7 mm |
| Vnější šířka | 442.4 mm |
| Úhlopříčka displeje (v palcích) | 1.3 palec |
| Dotykový displej | Ano |
| Přenosová rychlost přes LAN | 1000 MBit/s |
| Technologie skladování | DDR4 |
| Počet 10/100/1000 MBit/s portů | 8 x |
| Spotřeba proudu za provozu | 50 W |
| Výkon síťového zdroje | 240 W |
| Rozsah vstupního napětí | 100 - 240 V |
| Takt GPU | 1700 MHz |
| Operační paměť RAM | 4096 MB |
| Hmotnost | 4.95 kg |
| Kategorie produktu | VPN router |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 40 °C |
| LED indikátory | Činnost Odkaz Hotovo |
| WAN port | Ethernet (RJ-45) |
| Síťové standardy | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Vstupní frekvence | 50 až 60 Hz |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | Ano |
| Vstupní proud | 4,4 A |
| Ovládací zobrazovací jednotka | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Tlačítko reset | Ano |
| Materiál krytu | Hliník |
| Paměť flash | 16384 MB |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Způsob uchycení | Montáž do skříně |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95 % |
| Zabudovaný procesor | Ano |





