Siemens 6GK5205-3BD00-2AB2 průmyslový ethernetový switch 6GK52053BD002AB2 10 / 100 MBit/s
Kód: C1735339
Výrobce: Siemens
Dostupnost: k dodání 2 - 5 dnů
Cena: 28 401,- Kč s DPH
Popis
SCALANCE XB205-3 nastavitelný Layer 2 IE Switch 5x 10/100 Mbit/s RJ45 porty 3x mm FO SC port 1x port pro konzoly, Ddiagnostická LED redundantní- IEC 62443-4-2- teplotní rozsah 0 °C až +60°C- montáž na DIN lištu Default PROFINET SCANCE XB205-3 Managed, napájení LANET2Mbit/10/100 Mbit/s; Montáž Profinetových rozvaděčů pro aplikace PROFINET a Ethernet/IP. Default Profinet Settings. Podpora obou průmyslových protokolů (Profinet a Ethernet/IP) v jednom zařízení pro použití při komunikaci v reálném čase. Vysoká dostupnost sítě díky vytvoření redundantních kruhových struktur založených na vysokorychlostních redundantních redundantních (HRP), včetně redundantního správce redundance (Profinet-Profinet-Ringedance MRP). Podpora omezení zatížení při použití více protokolů a omezení Multicast a Broadcast na jeden port. Budování virtuálních sítí díky funkci VLAN. Integrovaný webový server a signalizační kontakt pro snadnou a rychlou diagnostiku na zařízení a integraci do stávajících systémů správy sítě pomocí standardizovaného přístupu SNMP. Řízený spínač, Layer 2 Box Switch, DC 24 v, 5x 10/100 Mbit/s elektrické porty, 3x Multimode SC, 1x port pro konzoly, Default: Profinet.rozsáhlé příslušenství jako např. SITOP PSU100C 24 v/0,6 Apro regulované napájení, FC FO plugs (SC), konektor RJ45, svorkovnice pro signalizační kontakt a různé Fast Connect varianty vedení (i v předúpravě) systém doplňuje.Switch to the future - SCALANCE X.
Tento text byl přeložen strojově.
| Technické parametry | |
| Rozměr, hloubka | 109 mm |
| Vnější výška | 117 mm |
| Vnější šířka | 80 mm |
| Krytí | IP20 |
| Základní funkce | Managed Switch |
| Rozhraní (Počítač/Multumédia) | RJ45 |
| Typ (výrobce) | 6GK5205-3BD00-2AB2 |
| Provozní napětí | 28.8 V |
| Počet 0/100 MBit/s portů | 8 x |
| Odběr proudu | 0,3 A |
| Přenosová rychlost | 10 / 100 MBit/s |
| Provozní teplota (max.) | +60 °C |
| Provozní teplota (min.) | 0 °C |
| Hmotnost | 0.35 kg |
| ECLASS Feature Group ID | 19-17-01-06 |
| ECLASS Feature System Name | ECLASS-9.1 |
| ETIM FeatureGroupID | EC000734 |
| ETIM System Name | ETIM-8.0 |
| Kategorie produktu | průmyslový ethernetový switch |

